DSC07317

Хвиля випускних заходів, які проходять в Куп’янську, докотилася і до Футбольного клубу “Мрія”.

Сьогодні, 25 червня, на стадіоні “Металург” зібралися всі члени клубу, щоб провести у дорослий футбол хлопців, які народилися ще у минулому тисячолітті – “Мрію” U-17.

Команду 1999 року народження набирав і починав тренувати їх перший тренер Олександр Ульяновський.  Через 5 років хлопців прийняв під свою оруду Юрій Гречанніков, а у 2015 році до керування найстаршою командою “Мрії” долучився і спортивний директор клубу Ігор Сіроштан.

Це саме той випадок коли така диференціація зусиль всього тренерського штабу дала вагомі результати.  Команда 1999 року народження досягла чимало перемог. Вони – багаторазові чемпіони Харківської області, переможці числених всеукраїнських турнірів, а вінцем їхньої дитячої футбольної кар’єри став вихід до фінальної стадії чемпіонату України першої ліги ДЮФЛУ.

Сьогодні хлопців вітали представники генерального спонсору клубу “Мрія” компанії UFC, тренери, батьки та юні ківшарівські танцівниці.

Від імені президента клубу Олега Лущика всім випускникам  вручили пам’ятні подарунки, а також офіційні посвідчення про присвоєння їм спортивних розрядів.

Свою останню гру в такому складі “Мрія” 1999 р.н. за традицією зіграла з командою батьків і тренерів клубу.

Це була унікальна гра під чудовий коментар Юрія Гречаннікова, який встигав слідкувати і за ходом матчу, і давав чудові характеристики всім учасникам гри.

У першому таймі хлопці вигравали з рахунком 2:0, але ветерани у другому таймі зрівняли рахунок. Переможця вирішили визначити за допомогою серії пенальті. Били ті пенальті, били, але так, здається, і погодилися на нічію. Втім всі лишилися задоволеними і результатом, і коментарем, і суддівством.

Потім були числені фотосесії, а ще кожен з гостей свята отримав морозиво від Олега Лущика.