“Металург” знову втратив очки

DSC06884

І знову виїздна гра “Металургу” була , що називається – “валідольною”. Цього разу, 25 червня, наша команда поїхала грати в селище Слобожанське з місцевим “Енергетиком”.

Розпочали гру наші хлопці жваво, але втілити свою перевагу в голи не змогли. Перший тайм вже закінчувався, коли “Металург”,  після контратаки господарів поля, отримав у свої ворота гола “в роздягальню”, тобто на 45 хвилині гри.

Не встигли наші хлопці прийти до тями в перерві, як на початку другого тайму, на 56 хвилині,  рахунок  вже став 0:2. Лише після цього вони згадали, що лідеру не личіть так програвати.

На 63 хвилині капітан нашої команди Олександр Пацук відіграв один мяч, а на 69 хвилині Олексій Книш зрівняв рахунок. Далі “Металург” продовжував масовано атакувати, але гра так і завершилася внічію 2:2.

І “Металург” знову поступився першим місцем в турнірній таблиці ФК “Дворічна”, які свою гру на виїзді в Ізюмі виграли у “Кременця”  1:0.

Ось так швидко і промайнуло перше коло чемпіонату Харківської області серед команд Першої лігі у групі “А”  . Перерва перед початком другого кола триватиме два тижні.

9 липня “Металург” знову гратиме на виїзді в Балаклії з місцевим “Цементником”. А в Купянську наші футболісти тепер зіграють аж 16 липня з “Газовиком” з селища Донець.

Be the first to comment on "“Металург” знову втратив очки"