Вода в річку не біжить, але проблем не поменшало

DSC07509

Сьогодні врешті дійшли руки до того, щоб створити нову категорію постів на нашому сайті, яку вирішив назвати “Слідами наших публікацій”.  Колись така рубрика була в деяких газетах і в них автори поверталися до попередніх тем та розказували, що змінилося після критичної публікації.

Напередодні нинішніх довжелезних і жарких вихідних мене обурило те, як розбазарюють міське добро чиновники водоканалу. Дві доби по вулицям Титова і далі по вулиці Кавказ потужним потоком до Оскола текла дорога питна вода. Числені відпочивальники на дитячому пляжі “Купалка” теж висловлювали своє обурення з цього приводу. Але жодної реакції на числені дзвінки до водоканалу не було. А тут ще й вихідні почалися. Знавці Куп’янського кримінального комунального світу сказали мені, що в кращому випадку підопічні начальника водоканалу Анатолія Шишова почнуть ворушитися з понеділка. А вода так і буде текти.

Тоді я 24 червня написав злий пост на адресу Шишова і його нинішніх босів з мерії.  Ось він тут http://nashridkup.com.ua/?p=3835

І сталося, як на мене, диво. Мою статтю прочитали не лише кілька сот куп’янчан, а мабуть і можновладці.  Зранку 25 червня вода перестала бігти в річку.  А ввечері мені зателефонував мужчина, який назвався мешканцем вулиці Титова і повідомив, що воду перекрили, трубу розкопали, дірявий кількаметровий шматок труби вирізали,  вварили нову і яму закопали. А ще відкачали воду з затопленого колодязю зв’язківців. І вода у мешканців вулиці Титова тепер знову є.

Приємно було це чути. Але лише сьогодні я сам подивився, як виглядає поле цієї водоканальної битви.  Ось тут була величезна калюжа з численими “родниками” які били з дірявої труби.  Ось такою купою землі, змішаною зі сміттям місце аварії загорнули.

DSC07507

А це нагорнутий і обтиканий наламаними гілками “водорозподіл” біля того самого колодязя зв’язківців.

DSC07510

Не тече – то й добре?

А чому після себе ці “копачі” залишили такі сліди? Їх що, не вчили витирати свою ж прибирати за собою, як годиться? 

Я знаю, що днями Анатолій Шишов прибіжить до Управління ЖКХ і буде вимагати гроші за”героїчно” виконану роботу. І дуже хочеться, щоб заступник міського голови Сергій Стокоз не давав йому грошей, поки водоканал не наведе лад на місці пориву.

А тут ще до мене підійшов сусід, який просто в розпачі від іншого водоканального сюрпризу.

У нього на подвір’ї на внутрішньому водопроводі потрібно провести ремонт.  Він пройшов всі колодязі по вулиці Мічуріна і виявив, що жоден кран на всій мережі не працює і перекрити воду не можна.  Як йому сказали у водоканалі, єдиний кран, який ще можна спробувати закрити знаходиться казна-де “і то не факт”.

” Ти ж там воюєш з недоліками, напиши ще й про це” – попросив сусід.  Пишу.

Пишу, а сам думаю про глибину розвалу нашого водоканалу після того, як його покинув Віктор Дяченко. Системного підходу до функціонування цієї надважливої організації на благо мешканців міста немає.

Я знаю, що кабмін виділив кошти на капітальний ремонт двох великих ділянок водогонів в Куп’янську. І я думаю, що коли ця робота буде виконана,  багато хто з можновладців буде розмахувати цим фактом, як своїм героїчним вчинком.

Але це лише маленька частина з того, що потрібно робити у системі водопостачання і водовідведення КОЖНОГО дня.

 

 

 

Be the first to comment on "Вода в річку не біжить, але проблем не поменшало"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*