На нас суне літній циклон

DSC07398

Чорноморський циклон, який насувається на Куп’янськ з Криму, не лише заховає за хмарами пекуче Сонце, а й принесе грозові дощі.

В циклонах вітри у північній півкулі Землі  дмуть проти годинкової стрілки. А сам циклон завжди зміщується на північний схід.

Нинішній циклон захоплює вологе повітря з Азовського та Чорного морів, а також сухе спекотне повітря з калмицького степу.  Тому чекати жаданої прохолоди не варто.

Нагадуємо для всіх, що найбільша кількість клієнтів у майстернях з ремонту телевізорів, комп’ютерів, телефонів та іншої побутової техніки з’являється саме після літніх гроз.  Саме тоді варто виключати телевізори та комп’ютери навіть з розеток, вимкнути антену з телевізора, а також не користуватися мобільними телефонами.  Перевірено особисто. І грози обходяться дуже дорого.

Ось як виглядає наразі ситуація з напрямком руху і вітру, і всього циклону. Білими рисочками тут показано рух вітрів. Синій колір – це місцини де вітра майже немає, зелений – там де середній вітер. Але під час гроз, навіть в тихих зонах, виникають шквальні вітри.

погода

І за традицією, три різних прогноза погоди на найближчі дні. І нами перевірено неодноразово, що точно здійснюються прогнози максимум на три дні. А під час циклонів і того менше.

погода2

Погода1

погода3

Be the first to comment on "На нас суне літній циклон"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*