Уривок інтерв’ю з тимчасово виконуючим обов’язки начальника поліції

DSC08375

В суботу 23 липня ми з Оленою Ляшенко завітали до майора поліції, начальника слідчого відділення і тимчасово виконуючого обов’язки начальника Купянського відділу поліції  Івана Івановича Гарюнова. Власне ми скористалися його пропозицією приходити до нього з любими питаннями, яку він висловив на останній сесії Куп’янської міської ради.

Він розповів нам, з яким формулюванням атестували керівництво нашої поліції, яка криміногенна обстановка в регіоні, яку він отримує зарплату, який план з розкриття злочинів їм доводять з Харкова, як розслідуються резонансні справи і навіть, кого сьогодні призначать новим тимчасово виконуючим обов’язки начальника поліції.

Ось що нам повідомили про один із самих резонансних в місті злочинів – бійку біля кафе в міському парку, в наслідок якої, від отриманих травм помер у лікарні один із її учасників.

« Суть справи така: одні хулігани посварилися з другими, одних було більше і вони затіяли бійку. Побили людину так, що він помер в лікарні. Це справді важкий злочин і він повинен отримати належну юридичну оцінку. І ми все робили в рамках закону.

Адже не може бути так, щоб виїхала група, там на когось вказали, що це він скоїв злочин і його потрібно заарештувати та посадити до в’язниці. Ні, якщо ми так вчинемо, то самі порушимо закон і слідчий поміняється місцями зі злочинцем. Ця справа не складна, варто було лише провести слідчі дії і дати правову оцінку.  І все!

Слідчий Олександр Редько все розклав, як кажуть, по поличкам, зробив необхідні експертизи, вилучів речові докази. Зробив все, як годиться і лишалося лише об’явити про підозру.

Але, враховуючи резонанс в суспільстві, 14 липня справу було забрано до обласного слідчого управління і тепер вона розслідується там.

Я постійно задаю питання колегам з Харкова, коли буде оголошено підозру і обрано запобіжний захід для підозрюваних. Мені там відповідають: «Ось-ось, днями…».  

А куп’янчани досі задають ці самі питання мені і звинувачують мене у затягуванні, що мовляв і слідчий був не досвідчений, і що якісь багаті люди дали мені хабаря,  і таке інше. Чуток – мільйон! Чутки чутками, а справа – справою.

По цьому злочину інформація фігурує у щоденних обласних зведеннях і вона знаходиться на постійному контролі обласного керівництва».

Інтерв’ю у повному обсязі можна прочитати у новому випуску газети “Голос країни”, який з’явиться у продажу у четвер 28 липня

Be the first to comment on "Уривок інтерв’ю з тимчасово виконуючим обов’язки начальника поліції"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*