Новий ТВО начальника поліції Олександр Нємцев

DSC08636

Кілька років тому купянські правоохоронці урочисто відкрили в міському відділі міліції музей, де було встановлено стенд з портретами начальників, починаючи з Івана Акимовича Крицина.

DSC08371

Цікаво подивитися не лише портрети, а і на термін, скільки хто керував.

Сам легендарний Іван Акимович, ветеран війни, особистий друг міністра МВС СРСР Щолокова обіймав посаду начальника 25 років.

Другим по терміну став Володимир Григорович Петченко, він очолював міліцію 10 років.

Копия DSC08371

«Бронзовий призер» на цій посаді Валерій Гура, він керував міліцією 5 років.

А от надалі начальники мінялися дуже часто. Здається тут не всі навіть встигли залишити свої портрети для музею.

Копия (2) DSC08371

Трішки більше ніж два роки тому в Куп’янськ привезли чергового начальника – полковника Олександра Долженко. Так сталося, що він став останнім начальником міліції і першим начальником поліції. Але на атестації керівників відділів поліції, яку проводили в Києві, Долженко отримав негативну оцінку з формулюванням «не відповідає займаній посаді і підлягає звільненню».

Долженко ОМ

І ось сьогодні, 25 липня, о 13-00, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області полковник Валерій Пахомов представив особовому складу нового тимчасово виконуючого обов’язки начальника поліції підполковника Олександра Генадійовича Нємцева.

DSC08638

Він 1971 року народження, в органах внутрішніх справ працює з 1994 року, має повну вищу освіту.Як стало відомо з інтернету Нємцев працював заступником начальника дзержинського районного відділу міліції м. Харкова, а останнім часом був Т.В.О. начальника Велико-Бурлуцького відділку поліції.

Цікаво з чим прийшов черговий «варяг» до нашого міста. Як він вплине на реформування поліції, чи встигне щось зробити хороше, чи не є це для нього лише черговою сходинкою у кар’єрі.

Знайомлячі особовий склад з новим начальником, полковник Пахомов відзначив, що по рівню довіри населення Куп’янська поліція на самому низькому рівні в області. Він наголосив, що обласне керівництво постійно тепер проводить несподівані перевірки дисципліни серед поліцейських на місцях, навіть виловлюючи п’яниць з допомогою алкотестера. І півдкреслив, що таких будуть виганяти з роботи без роздумів. Одночасно він намагався заспокоїти офіцерів, наляканих атестацією, яка відбудеться в серпні. Розказав, як це буде відбуватися і підбадьорив, сказавши, що тут в комісії з Києва нікого не буде, тому все буде добре.

 

1 Comment on "Новий ТВО начальника поліції Олександр Нємцев"

  1. Интересно, чей это казачок?

Leave a comment

Your email address will not be published.

*