DSC08121

Минулої суботи пройшли ігри 10 туру чемпіонату Харківської області серед команд першої ліги.

Куп’янський «Металлург» грав у гостях з командою «Олімпік» (Ізюмський район).  У грі першого кола наші футболісти перемогли «олімпійців» вдома з рахунком 3:0, і в гостях гра закінчилася такою самою перемогою «Металургу».

Вже на 4 хвилині гри Дмитро Закіров шикарним ударом у дев’ятку з за меж штрафного майданчика відкрив рахунок  Наші футболісти постійно контролювали хід гри і  перед перервою Андрій Мирошніченко, теж дальнім ударом забив другий гол.

Господарі поля, роззлючені своєю безпорадністю у грі, почали грати не просто грубо, а навіть зухвало. Так сталося, що після чергової травми нашого футболіста, на поле, в якості гравця, вимушено вийшов тренер «Металургу» Олександр Мітьолкін (саме так його прізвище записано в заявочному листі команди). І майже одразу, за порушення, коли він прихопив гравця господарів руками, наш граючий тренер отримав першу жовту картку. А невдовзі, за грубий підкат він получив і друге попередження, яке переросло у вилучення з поля. Але навіть залишившись вдесятьох, «Металург» зумів довести гру до перемоги, а на 70 хвилині Дмитро Лебідь з пенальті встановив остаточний результат 3:0. Як говорять наші футболісти, суддя вперто не помічав грубощі господарів і ще мав назначити мінімум три пенальті у їхні ворота.

Ще одна гра цього туру була означена грязною грою. В селищі Донець місцевий «Газовик» приймав ізюмський «Крем’янець». Там непорозуміння почалися ще у першому таймі. І на 35 хвилині cуддя видалив одразу двох гравців «Газовика»: одного за нецензурну лайку, а іншого за поштовх cудді в груди. Ще шестеро місцевих гравців отримали попередження, а  у ізюмчан лише одна жовта картка.  «Крем’янець» таки додавив команду з дев’ятьох господарів і аж на 92 другій хвилині гри спромігся забити переможний м’яч.

Слід зазначити, що це вже друга поспіль перемога ізюмського клубу і друга з великим скандалом. Болільники підозрюють суддівство у якісь нездоровій симпатії до «Крем’янця».

А наступним суперником ізюмської міської команди стане саме наш «Металург», який у першому колі просто розтрощів наших сусідів з рахунком 10:0.  Але враховуючи те, що «Крем’янець» у другому колі кадрово підсилився, і всі ці розмови навколо упередженого суддівства, наших футболістів наступної суботи в Ізюмі очікує важка гра.

Два вилучення господарів з поля сталися і в селищі Слобожанське, де місцевий «Енергетик» приймав ФК «Дворічна». Там теж щось коїлось не дуже футбольне. «Енергетик» відкрив рахунок  на 10 хвилині . І дворічани ніяк не могли відквитати гол. І тільки коли суддя у другому таймі почав рясно роздавати жовті картки, що й привело до вилучення двох гравців «Енергетика», гравець «Дворічної» Микола Кісіль на 85 хвилині спас Дворічну від поразки. Нічія відкинула наших сусідів на третю сходинку турнірної таблиці.

А очолюють її футболісти з ФК «Вовчанськ», які змогли перемогти в Балаклеї місцевий «Цементник» з рахунком 2:1.

У вовчанців 25 очок, у куп’янського «Металлургу» 23, а у дворічан 22.

У одинадцятому турі 30 червня  «Вовчанськ» вдома зіграє з «Газовиком», а «Дворічна» на виїзді в Балеклеї з «Цементником».

А купянські вболівальники цього дня будуть чекати хороших новин із Ізюму.

Як ми уже писали, у вищій лізі чемпіонату Харківської області, починаючи з другого кола почала грати харківська команда, яка має гучну назву СК «Металіст». Ця команда зайняла місце команди училища фізичної культури “УФК”.

Складено новий «Металіст» на базі футбольної академії славетного харківського клубу із зовсім молодих футболістів, якими опікується директор академії Ігор Кутєпов, а тренує нову команду Юрій Рудинський. Навколо цієї команди точитаться чутки, що за її створенням стоїть біглий президент розваленого «Металіста» Курченко. Втім ні підтвердити, ні спростувати ці чутки поки що ніхто не зміг.

А грають футболісти СК «Металіст» поки слабенько, програвши обидві гри першості області з загальним рахунком 1:7.

1 Comment on "«Металург» вийшов на друге місце у першості області і хто стоїть за командою СК «Металіст»"

1. Метла вышел на поле это хорошо. А то что был удален плохо теперь не имеет права быть на следующей игре. Командой Юрий Львович будет руководить?