В Купянську-Вузловому на інкасаторів нападав підполковник СБУ

Сбу

Повідомлення з офіційного сайту СБУ:

“Управління внутрішньої безпеки СБ України спільно з Національною поліцією викрила співробітника Служби, причетного до збройного нападу на інкасаторський автомобіль на Харківщині.

Двадцять першого липня у місті Куп’янськ організована група здійснила збройний напад на інкасаторський автомобіль та викрала 4,6 мільйони гривень. Правоохоронці оперативно встановили особу одного з нападників, яким виявився підполковник Управління СБУ в Харківській області.

Під час обшуків за місцем тимчасового проживання підполковника правоохоронці вилучили майже п’ятдесят тисяч доларів США, пістолети Макарова та “Вальтер” з бойовими набоями. ( На фото)

Національною поліцією відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України. Підполковнику оголошено про підозру в скоєнні злочину та затримано згідно із ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

СБУ надасть слідчим поліції повну підтримку в розслідуванні справи.

Це затримання є ще одним свідченням того, що СБ України взяла курс на очищення власних лав від злодіїв, які, на жаль, продовжують залишатися серед переважної більшості чесних співробітників. Служба не приховує подібних випадків від громадськості та не звільняє зловмисників “заднім числом”, щоб прикрити честь мундира.”

1 Comment on "В Купянську-Вузловому на інкасаторів нападав підполковник СБУ"

  1. Макогон Иван | 28/07/2016 at 7:16 pm | Відповіcти

    Приємно, що все більше злодіїв хапают за руки… Та коли ж вони зникнуть з нашої Землі?…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*