Крик душі від вболівальників Борової

Копия Борова

Так сталося, що до нас звертаються не тільки мешканці Куп’янська. Ось якого листа ми отримали від наших сусідів з селища Борова.

Шановна редакція “Наш рідний Куп’янськ”, звертаюсь до Вас за допомогою. Жителі смт Борова Борівського району зіткнулися з безсердечним та безвідповідальними діями місцевої влади. При повній бездіяльності влади відбувається руйнування та розграбування Центрального стадіону селища та району “Колос”, на всі заклики зупинити це божевілля влада відмовчується, допоможіть громаді зберегти спортивну споруду.

Вперше за часів Незалежності в нашому районі в цьому сезоні не проводиться першість Борівського району з футболу серед команд АПК.  Останній матч на центральному стадіоні району проводився в 2015 році. Цього, 2016 року на стадіоні не проверено жодної гри!

В Борівському районі функціонує Борівська ДЮСШ районної ради, підпорядкована відділу освіти,  директор Гамора Ю.В. В школі працюють відділення футбол, волейбол, спортивний туризм.

І де будуть тренуватися і змагатися наші діти?

На всі звернення до відділу молоді та спорту (Малашик В.М.), селищного голови (Тертишний О.В.), депутата Харківської областної ради від Борівського району (Кириченко М.О.) відповідь одна: Відсутнє фінансування, розбирайтеся самі!

І народ “розбирається”:

- на стадіоні вже розібрано огорожу, на фото видно лише її залишки;

- розібрані дерев’яні частини трибун.

Бур’яни на полі – по пояс і жодного працівника на стадіоні немає.”

Ми дали цьому листу хід і сподіваємось на те, що влада Борової відгукнеться на проблему і наведе порядок на стадіоні. Сподіваємось і на активну позицію депутатів районної ради.

Лист направлений і на офіційний сайт Харківської облдержадміністрації.

А це фотографії центрального районного спортивного закладу, які зроблені у рік проведення Олімпійських ігор.

Борова 4  борова3

борова 2борова1

Борова 5

Be the first to comment on "Крик душі від вболівальників Борової"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*