“Мрія” розпочала підготовку до нового сезону

Початок сезону

Як повідомив нам спортивний директор футбольного клубу “Мрія” Ігор Сіроштан, вихованці клубу приступили до тренувань.

Самий цікавий тренувальний збір проходять футболісти 2003-04 років народження. За перемогу у турнірі “1000 команд” організатори турніру відправили вихованців Максима Коленди і Олега Лаути не до Лондону, як було заявлено раніше, а на 10 діб до Болгарії на курорт “Золоті піски”. Наші тренери вирішили поєднати приємне з корисним і готують там команду до всеукраїнського фінального турніру на призи клубу “Шкіряний м’яч”, який відбудеться 23 та 24 серпня у Чернівцях.

А команди U-15, яких тренує Максим Коленда і U-17, головний тренер Ігор Сіроштан, готуються до другого етапу традиційного турніру на призи клубу “Мрія”, який пройде на полях стадіонів “Металург” і “Локомотив”.  Для U-15 турнір відбудеться  15 – 19 серпня, а для U-17 20 – 24 серпня.

Цей турнір стане підготовчим до Чемпіонату України 2016-17 р.р. серед команд Дитяче-юнацької футбольної ліги. Вже оголошено, що у чемпіонаті серед команд Першої ліги будуть змагатися 80 команд. Наша “Мрія” потрапила до першої групи, в яку входять 10 команд з Харківської, Сумської і Полтавської областей, а саме:

1. “Мрія” м.Куп’янськ

2. КДЮСШ м. Суми

3. “Барса” м. Суми

4. “Барса-2″ м. Суми

5. “Нафтовик” м. Охтирка

6. “Геліос” м.Харків

7. “ХТЗ” м. Харків

8. ДЮСШ №9 м. Харків

9.”Молодь” м. Полтава

10. “Гірник-спорт” м. Горішні плавні

Ігри чемпіонату України за традицією розпочнуться у другу неділю навчального року, а саме 11 вересня. Календар ігор ми опублікуємо після його затвердження.

Be the first to comment on "“Мрія” розпочала підготовку до нового сезону"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*