шкіряний

4 серпня, на День незалежності в Чернівцях стартував фінал Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-cola», в якому взяли участь сім команд переможців зональних змагань і команда ЗОШ №27 м. Чернівці, як господар турніру.

Куп’янcьк, Харківську області і всю Східну Україну представляли учні школи №6, вихованці Куп’янської “Мрії”, яких тренує Максим Коленда, а вчителем фізкультури у них Олег Лаута.

3. НВК №1 м. Роздільна 4.ЗОШ №142 м. Дніпро

Одразу по приїзду до Чернівців наші хлопці, які ще не відійшли від дороги, потрапили на гру з командою з міста Роздільна Одеської області і програли з рахунком 0:2. На другий день було дві гри. У першій грі наші хлопці перемогли команду з Вінниці 4:0 і зіграли внічію 0:0 з майбутнім переможцем турніру, командою Дніпра.

В результаті куп’янчани посіли 2 місце в своїй підгрупі і сьогодні, 26 серпня, в двобої за бронзові медалі турніру вони зустрілися з командою з міста Рівне.

Наші футболісти перемогли з рахунком 1:0 і вперше в історії Куп’янського футболу завоювали третє місце цього турніру, в якому загалом приймало участь 8000 команд з усієї України крім окупованих територій.

Переможний гол у грі за бронзу забив Артем Кучков.

Вітаємо наших футболістів і тренерів з цим досягненням! І бажаємо успіхів у новому навчальному році і новому футбольному сезоні!

Be the first to comment on "Вихованці куп’янської “Мрії” – бронзові призери турніру “Шкіряний мяч – кубок Coca -cola”"