“Металург” відгрузив повну торбу голів “Факелу” з Краснограду

Копия DSC09690

Колись давно, начальник купянської футбольної команди «Металург» Федір Іванович Куліш вважав ківшарівський стадіон «нефартовим» для своїх футболістів. І всіляко намагався уникати грати там. Про ці забобони нинішні футболісти мабуть і не чули.  Коли з-за проведення на стадіоні «Спартак» концерту до Дня міста гру 1/8 фінальної частини першості Харківської області вирішено було провести на Ківшарівці, футболісти вийшли на поле зібраними і спокійними.

Суперником нашого «Металургу» була команда «Факел» з Краснограду. У наших гостей майже не було шансів у цій грі, бо вже в першому таймі «Металург» вигравав 4:0, а у другому таймі рахунок взагалі став непристойним 6:0. Хет-тріком відзначився Володимир Нетьосов, ще по одному голу забили Василь Бурлака, Євген Лук’янов і Сергій Комісаров. Тепер гра-відповідь в Краснограді перетворюється на формальність.

Втім, ситуація з цією частиною Чемпіонату області має багато недолугих особистостей. Деякі команди просто відмовилися грати. А до Дворічної гості з харківської команди “Дружба”взагалі приїхали всімох. І серед них схоже взагалі не було футболістів. Вже на третій хвилині ФК”Дворічна” забила гол, воротар гостей травмувався і суддя припинив гру, бо вшістьох грати забороняють правила.  Що буде далі – поки не зрозуміло, будемо чекати рішення обласної федерації футболу.

В Ківшарівці після закінчення гри, з нагоди Дня міста Куп’янська було відзначено кращіх гравців обох команд і  Юрій Габрієлов вручив їм нагороди.

DSC09712DSC09711

А ще вболівальники згадували сьогодні Михайла Микитовича Литвиненка, колишнього директора ливарного заводу, який керував будівництвом ківшарівського стадіону.  Він мріяв побудувати дві трибуни, але вдалося звести лише одну східну. І тепер під час вечірніх ігор низьке сонце з заходу просто виїдає очі глядачам. Більшість з нечисельних вболівальників спостерігали за грою не з трибуни.

DSC09667

Низьке сонце створює незвичайну гру тіней на футбольному полі, коли дивитися згори. Ось як на цих фотографіях.

DSC09687DSC09685DSC09683DSC09682DSC09681DSC09679DSC09678DSC09676DSC09672DSC09671DSC09670DSC09668DSC09691DSC09699DSC09694DSC09693DSC09703DSC09704

Be the first to comment on "“Металург” відгрузив повну торбу голів “Факелу” з Краснограду"