Перший благодійний забіг у Куп’янську. Частина 1

головна

Сьогодні, 10 вересня, у День фізичної культури та спорту в Куп’янську пройшов благодійний марафон “Побігли разом з UFC”. Всі зібрані кошти, разом з коштами від Благодійного фонду Олега Лущика підуть на допомогу дітям позбавленим батьківського піклування, які тимчасово живуть у дитячому соматичному відділенні Ківшарівської лікарні.

На старт учасники забігу зібралися в міському парку культури і відпочинку. Там пройшла реєстрація учасників і власне збір коштів. Вік учасників був від 4 до 70 років. Хтось пробіг, а хтось і просто пройшов дистанцію. Люди приходили з колегами по роботі, друзями, дітьми та онуками. Навіть приїхало кілька спортсменів з Харкова.

Тренерами клубу “Шотокан” було проведено інтенсивну розминку з усіма учасниками, а тренери клубу “Мрія” стали суддівською бригадою. Марафон був умовним, адже траса забігу довжиною 2 км. пройшла від парку до Центрального майдану. Призери отримали медалі і пам’ятні статуетки, а всі учасники – памятні сертифікати про цю подію. Дітям вручили солодку підтирмку після забігу.

Всього в забігу прийняло участь більше 300 учасників. У день проведення зібрано 9855 гривень. Олег Лущик від компанії UFC передав на нужди дітей 10 тис. грвень. Кошти від небайдужих куп’янчан продовжують поступати на рахунок благодійного фонду.

Всю церемонію забігу було знято на відео за допомогою квадрокоптеру. І коли воно буде готове, ми викладемо його на нашому сайті.

Фотозвіт буде опубліковано пізніше, а зараз лаше шматочок любительського відео

 

Be the first to comment on "Перший благодійний забіг у Куп’янську. Частина 1"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*