Про красивих куп’янчанок

DSC00590

Сьогодні, 17 вересня, відбулося логічне завершення конкурсу”Місс Куп’янськ” від газети “Голос країни”.

Паралельно на нашому сайті велося окреме голосування і результати співпали з результатами голосування в газеті. Переможницею стала Владислава Волкова. Саме вона отримала і головний приз конкурсу – право на проведення професійної фотосесії.

Але ми вирішили, що всі дівчата достойні нашого захоплення їх красою і сміливістю, з якою вони зголосилися на участь у конкурсі. Тому ми запросила дівчат до кафе, де їм було вручено пам’ятні відзнаки і проведено професійні міні фотосесії кожної.  Ми дужє вдячні Ангелині Голубничій, Владиславі Волковій, Ірині Романюті, Марині Мозговій і Ірині Яруш, які були на зустрічі. І окрема подяка Аліні Новицькій, яка не змогла прийти.

Всі дівчата виявилися не лише красунями, а й кмітливими та дотепними. Вони готові приймати участь у всіх суспільних заходах, які будуть проводитися у нашому місті. Дівчата жартома просили нас провести подібний конкурс серед куп’янських чоловіків-красунчиків. Але головним критерієм, крім красоти та високого зросту, вони називали фінансову самодостатність чоловіків.  Тому, якщо знайдуться чоловіки, бажаючі позмагатися у цих трьох критеріях – ми готові провести конкурс серед них.

А тепер пропонуємо ще раз помилуватися любительськими фотографіями наших лауреаток конкурсу краси

DSC00597 DSC00587 DSC00571 DSC00580 DSC00584

 

 

Be the first to comment on "Про красивих куп’янчанок"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*