“Мрія” перемогла харківських “голандців”

головна Мрія

У неділю 18 вересня команди U15 і U17 куп’янського футбольного клубу “Мрія” зіграли ігри другого туру чемпіонату України з командами харківської приватної футбольної школи «Майстер м’яча». Цікаво, що наших суперників скрізь представляють як клуб, що займається за голандською системою тренувань.

На трибунах за іграми справді спостерігали голандські тренери. А ще, як виявилося до цього клубу перейшло кілька тренерів з академії харківського “Металіста”. Втім нічого незвичного наші суперники не показали.

Вихованці тренерів Ігоря Сіроштана та Олега Лаути з команди “Мрія U17″ просто розтрощили харківських “голандців” з рахунком 5:0. Голи у першому таймі забили Тимур Коваленко і Ярослав Вебер, який реалізував вихід один на один з воротарем. Після перерви ще два голи забив Анатолій Відсота у тому числі один з пенальті і нарешті Олексій Авер’янов встановив остаточний рахунок.

Молодша “Мрія”, яку тренує Максим Коленда, теж мала велику перевагу над суперниками і перемогла з рахунком 2:0. Голи на рахунку Владислава Москальця і Владислава Титаренка.

Наступний тур пройде в середу 21 вересня. На стадіоні “Металург” в Ківшарвці “Мрія” буде приймати суперників з полтавського клубу “Молодь”. Старші футболісти зіграють о 12-00, а молодші о 14-00.

Be the first to comment on "“Мрія” перемогла харківських “голандців”"