Кримінальна хроніка останніх днів

f1

Цього тижня всі оприлюднені на сайті Куп’янської поліції злочини розкриті відділками сусідніх райцентрів, які нині підпорядковано Купянському відділу.

Мені ці події нагадали старий добру комедію про сільського міліціонера Аніскіна “Деревенский детектив”, з геніальним актором Михайлом Жаровим у головній ролі.

Днями жіночка 37 років у Дворічанському районі зайшла в гості до свого приятеля, з яким вони разом  пиячили. Поки господар відійшов у справах, його гостя, знаючи, де той зберігає гроші, поцупила у нього 1500 грн. і потім потратила їх на свій розсуд. Потерпілий приятель звернувся до поліції. Тепер за крадіжку по статті 185 кримінального кодексу його співпляшниця може отримати покарання з позбавленням волі до 3 років.

А поліцейські Шевченківського відділку  знайшли і повернули господарю тижневу теличку, яку у нього з сараю викрав 47-річний мешканець сусіднього села. Перед крадіжкою злочинець допомагав постраждалому по господарству і при нагоді “розжився” його теличкою. Матеріальний збиток оцінено у 900 грн.  Крадію тепер прийдеться відповідати перед судом за статтею 185 і, можливо, потрапити за грати на строк до 3 років.

І ще шевченківські поліцейські викрили чотирьох молодиків від 27 до 30 років, які вкрали з дачної ділянки три металеві плити, вагою 150 кг. і електричний двигун. Вони нанесли потерпілому господарю збиток  на 590 грн. Вкрадене зловмисники здали як брухт, а виручені гроші витратили.

Оскільки тут крала ціла група, то тепер вони потрапляють під більш сурову кваліфікацію свого злочину. За подібну крадіжку  кримінальний кодекс передбачає до 6 років позбавлення волі.

Be the first to comment on "Кримінальна хроніка останніх днів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*