Мітинг під воротами колишнього цукрозаводу

IMG_1915

Мешканці селища “Цукрозавод” давно зібралися провести мітинг, проти нестерпної екологічної обстановки, яку створили для них господарі підприємства «Купянскспецпереработка». Вони вирішили провести його за присутності народного депутата України Михайла Кобцева і депутата Харківської обласної ради Олега Лущика, до яких звернулися з листом, про те, як їх отруюють шкідлива пилюка, та технологічні викиди в атмосферу.

Раніше активісти, за їх словами, намагалися потрапити по цьому питанню до мера В. Демченка, але той кілька днів протримав їх в приймальні, але так і не прийняв.

І ось 8 жовтня біля проходної колишнього цукрокомбінату зібралися як представники мешканців селища, так і працівники підприємства «Купянскспецпереработка».

Мітинг розпочав народний депутат М.Кобцев. Він розказав, що збентежений тим, як шкідливе виробництво отруює доволишні вулиці.  Викликаний директор підприємства почав виправдовуватися, розказуючи, що ніяких санітарних норм підприємство не порушує.  Потім почав зсилатися на висновки еколога підприємства, який теж підтримав свого начальника. Це визвало шквал обурення від присутніх захистників свого права на чисте довкілля.

Мешканці селища вручили директору букет рослин, листя яких густо вкриті шаром пилюки. Втім і без цього, мітингуючі, просто під час розмови відчували, як у всіх дере горло від викидів підприємства .

Кілька людей, які працюють на цьому підприємстві були настроєні дуже агресивно, адже їм начальство сказало, що народний депутат хоче закрити виробництво, а вони можуть втратити роботу.

Михайло Кобцев завірив людей, що ніхто підприємство не збирається закривати. Просто буде проведено всесторонню перевірку технологічного процесу.  І всі викиди бруду у повітря буде зупинено.  Цю справу буде передано на контроль голові облдержадміністрації.

Ще одна неправда виявилася під час мітингу. Керівники підприємства завіряли всіх, що платять податки в Купянську.  Але вони не очікували, що мітингуючих прийшла підтимати і голова податкової інспекції Олена Кухтіна, кандидат в депутати обласної ради. Вона показала, що всі податки підприємство платить десь на Днепропетровщині. А в Куп’янську лишається лише єдиний соціалний збір.

Готуючись до відповіді громадскості, керівництво підприємства дещо зробило по фільтрації виробничіх викидів. Втім перевірити це виявилось неможливим, бо допуск до “секретного” об’єкту потрібно отримати все в тому-ж Дніпропетровську.

Тільки разом громадскість міста зможе себе захищати.  Досить терпіти сучасних рабовласників на нашій рідній землі.  На виборах до органів місцевого самоврядування потрібно обирати суспільно активних кандидатів, які зможуть захищати права виборців.

IMG_1921 IMG_1920 IMG_1910IMG_1908 IMG_1926 IMG_1911

IMG_1904

 

IMG_1900

IMG_1899

IMG_1897

IMG_1895

IMG_1894

IMG_1890

IMG_1935

IMG_1933

IMG_1932

IMG_1930

IMG_1928

IMG_1905

 

 

 

 

Be the first to comment on "Мітинг під воротами колишнього цукрозаводу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*