Кінець жовтня на зеленому футбольному полі

головна

Сьогодні, 27 жовтня, куп’янська “Мрія” в рамках чемпіонату України приймала на своєму поля команду “Гірник Спорт” з міста Горішні Плавні Полтавської області.
Гості з Полтавщини спізнилися на гру і вона розпочалася на 40 хвилин пізніше призначеного часу.

Чи то це очікування вплинуло на нашу старшу команду “Мрія U-17″, чи то щось інше, але гра була дуже важкою і точилася, в основному в середині поля. А гості з першої секунди були налаштовані на нічию і їх тренер постійно голосно вимагав від своїх підопічних тягнути час і весь час відходити назад. А тут ще й юний суддя зі Слов’янська дуже вже хотів привернути увагу до себе і постійно сюрчав свистком, не даючи вести боротьбу. Матч врешті так і закінчився з рахунком 0:0. Наші футболісти після гри були роззлючені, а гості дуже раділи набраному очку у грі з лідером групи.

Молодші футболісти з “Мрії U-15″ у своїй гри здобули перемогу. Гості витримали перший тайм, а після перерви Володимир Дегтярьов відкрив рахунок. Згодом захисники “Гірника” збили у своєму карному майданчику дуже активного Артема Теслю. Пенальті реалізував Михайло Бєсєдін. 2:0 впевнена перемога вихованців Максима Коленди.
Наступні ігри, вже за три дні, 30 жовтня наші юні футболісти проведуть в Сумах, де гратимуть з командами “Барса-2″.