Чемпіонат області серед дуже дорослих

ветерани футбол 1

На Харківщині вже майже місяць йдуть напружені змагання серед команд ветеранів, які мають статус “35 років+”.  Варто лише назвати прізвища футболістів команди “Куп’янськ 35+”, які грають у цій першості області, як у памяті спливають чудові ігри “Оскола”, “Локомотива” і “Металурга”, що були кращіми не лише в області:

Максим Коленда, Андрій Григоров, Сергій Загоруйко, Андрій Мирошніченко, Руслан Москаленко, Олександр Мітьолкін , Сергій Василець, Ігор Прасолов, Едуард Козир, Євген Гелунов, Сергій Талах, Євген Дзюба, Олег Масленіков, Володимир Циба, Генадій Чумак, Андрій Бондаренко, Дмитро Пазюрич, Ігор Лісовець, Ігор Змієвський, Борис Рязанов, Олександр Кобзар, Андрій Скотарь, Володимир Дегтярьов і Дмитро Пазюрич.

Керують командою Олександр Красильников і Олександр Чернишов

Чемпіонат розпочався ще у вересні. Наші футболісти у груповому турнірі зіграли з Дворічною 1:1 і 4:0, з Великим Бурлуком 0:0 і 8:0. А у чвертьфіналі перемогли Богодухів 1:0 і 3:1.

Завтра 1 листопада о 14-00 наші молоді душею ветерани будуть приймати у першій грі півфіналу своїх однолітків з Первомайського.

Запрошуємо вболівальників прийти на стадіон “Спартак” і підтримати наших у цій принциповій грі.

Be the first to comment on "Чемпіонат області серед дуже дорослих"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*