За тверезі ночі!

Пиво

На офіційному сайті міської ради оприлюднено проект рішення про обмеження  торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом.

Як зазначає документ, це зроблено на прохання громадян. А ще з метою формування здорового способу життя, усунення порушень громадського порядку у нічний час та зменшення  кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

Отже торгівлю горілкою, вином, коньяком та іншим алкоголем, а ще пивом та різними слабоалкогольними бормотухами буде щоденно заборонено в стаціонарних магазинах та кіосках з 22.00 години вечора і до 10-00 ранку, враховуючи вихідні і свята у місті Куп’янську та селищах Ківшарівка та Куп’янськ – Вузловий.

Заборона НЕ стосується закладів ресторанного господарства. Тобто, у ресторанах, кафе та ганделиках спиртним будуть торгувати, як і раніше.

Але під час масових громадських заходів з залученням значної кількості громадян міста, а саме фестивалів, урочистих зібрань, святкувань загальнодержавних та релігійних свят, мітингів, виставок, концертних заходів тощо, обмеження на прилеглих до місця проведення територіяї стосуються всіх.

Всі продавці вищевказаного зілля мають встановити для клієнтів відповідні таблички.

Куп’янський відділ національної поліції  просять посилити контроль за дотриманням вимог статей 178, 182 Кодексу України про адміністративні порушення з метою недопущення розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях, появи в громадських місцях у нетверезому стані, сприяти захисту населення від шкідливого впливу шуму та дотриманню правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.

Be the first to comment on "За тверезі ночі!"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*