Новини футболу Харківщіни

2

Фотографія в інтернеті зі звітно-виборчої конференції федерації футболу Харківської області (ФФХО) привернула увагу тим, що на перших місцях в залі розташувалися юні футболісти Куп’янської “Мрії”. Як повідомив нам головний тренер нашого клубу Ігор Сіроштан, цих футболістів, разом з тренером Максимом Колендою на конференцію запросила федерація футболу України для відзначення.

3

З усієї області – відзначили тільки наших футболістів і тренера. Подарунки вручив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко. Тільки от із нагородами якось не склалося. Запросили трьох наших юних футболістів, а подарунок, форму з логотипом збірної України і вимпел ФФУ, дали лише один.

Потім кращою футбольною школою області нашу “Мрію” назвав у своїй промові і новообраний голова Харківської обласної федерації футболу Євген Красніков. Він підкреслив, що такі клуби, як “Мрія”, варто створювати по всій області.

Місто Куп’янськ на конференції представляли делегати Ігор Сіроштан і Юрій Габрієлов.

DSCN8615

Всю попередню футбольну владу області на чолі з Михайлом Добкіним замінили новими людьми. Євгена Краснікова головою федерації обрали одноголосно.  Першим заступником голови став Анатолій Біденко, а заступником Вадим Тополянський.

Крім того було обрано новий склад виконавчого, контрольно-дисциплінарного і апеляційного комітетів та ревізійної комісії.

За склад всіх цих органів делегати проголосували списком, але на офіційному сайті ФФХО всіх даних покищо немає.

Слід нагадати, що Євген Красніком, якому цього року виповнилося 41 рік, довгий час був спортивним директорм харківського “Металісту”, а наразі є спортивним директором всіх збірних України.  А ще завтра, 23 листопада він стане суперником куп’янської команди ветеранів футболу, бо є гравцем команди Валківського району.

DSCN8633

Саме завтра, 23.ХІ о 13-00 в Люботині на стадіоні “Олімпієць” відбудеться фінальна гра кубку Харківської області серед ветеранів “35 +”. Наші Куп’янські ветерани зіграють з футболістами номінально Валківського району, а фактично з колишніми ветеранами “Металіста”, яких цього сезону заявлено за Валки.

 

 

 

Be the first to comment on "Новини футболу Харківщіни"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*