Заарештовано угруповання крадіїв і грабіжників. (З доповненням і фотографіями)

корд2

Нині Ківшарівка і Куп’янськ повняться чутками про операцію спецслужб, як кажуть в народі, в стилі “Маски шоу”. Ця операція була проведена в середу 23 листопада в Ківшарівці працівниками  куп’янської поліції із залученням загону корпусу оперативно раптової дії, або скорочено КОРД.

Ось що повідомив нам заступник начальника Куп’янського відділу поліції, начальник слідчого відділення підполковник Іван Гарюнов:

“Було проведено обшук і затримання кількох громадян, в зв’язку з кількома злочинами. Вчора рішенням суду  троє підозрюваних заарештовано. Всі вони підозрюються у скоєнні злочинів, які кваліфікуються:

частиною 3 статті 185крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому,- карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

і частиною 3 статті 186грабіж, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдав значної шкоди потерпілому, – карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

Ведуться слідчі дії”.

Доповнення.

За повідомленням сайту обласної поліції, під час обшуків було вилучено близько 3-х кілограмів наркотичних засобів. В домоволодінні 36 річного мешканця Ківшарівки знайдено бойові набої до крупнокаліберного кулемета, а ще нунчаки і пістолет, з його автомобілю вилучено три ножі

В ківшарівському кафе знайдено пляшки з 20 літрами спирту без належних документів.

У 39-річного місцевого мешканця за місцем його проживання було вилучено 100 рослин коноплі.

А у сімейної пари, що мешкають у селі Кругляківка, в будинку знайшли близько 2-х кілограмів рослин, які за зовнішнім виглядом схожі на канабіс.

РаззРазз 2 Разз 3

 

 

Be the first to comment on "Заарештовано угруповання крадіїв і грабіжників. (З доповненням і фотографіями)"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*