Розкрито злочин зі смертельними наслідками

Кайданки

На сайті Купянського відділу поліції за підписом начальника  полковника Олександра Долженка з’явилося повідомлення про розкриття одного з найрезонансніших злочинів цього року, а саме другого побиття людини, яке закінчилося смертю потерпілого поруч з кафе у міському парку.

Ось це повідомлення:

Злочин розкрито.

Працівниками Куп’янського відділу поліції затримано злочинців, які до смерті забили чоловіка.

09.10.2016 року вночі на території Куп’янського  міського парку невідомі побили 33 – річного мешканця села Подоли, в наслідок чого останній помер в лікарні.

Ця подія одразу набула широкого резонансу в суспільстві. До Куп’янського відділу поліції прибули журналісти з обласних каналів разом з громадськістю для з’ясування обставин.

Для розкриття даного злочину, було створено слідчо-оперативну групу у складі досвідчених правоохоронців. Співробітники поліції відразу почали розшукові заходи по встановленню осіб, які скоїли злочин. В ході яких було викрито та затримано двох місцевих мешканців 27 та 35 років.

Під час проведення досудового розслідування було з’ясовано, що до даного злочину причетні ще двоє молодиків. Продовжуючи проведеня оперативно-розшукових заходів, копіткої праці та злагоджених дій співробітників поліції та проведення обшуків в м. Харків, вдалося встановити та затримати осіб, які причетні до скоєння даного злочину.

Ними виявилися  два рідні брати 26 та 28 років, мешканці м. Куп’янськ.

Також  було встановлено та затримано транспортний засіб, на якому пересувалися підозрювані. На даний час автомобіль знаходиться на штраф майданчику Куп’янського ВП.

Слідчим відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст.121  ( Умисне тяжке тілесне ушкодження) та ст. 296 ч. 2 (Хуліганство) Кримінального Кодексу України. Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Чоловікам повідомлено про підозру.

Наразі відносно підозрюваних обрана міра запобіжного заходу –  тримання під вартою.

Слідство триває та в подальшому матеріали будуть направлені до суду.

Be the first to comment on "Розкрито злочин зі смертельними наслідками"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*