Відкриття зимового футбольного турніру до дня Святого Миколая. Частина 1

Для ролика

Свято, яке провели організатори традиційного зимового турніру до Дня Святого Миколая на призи футбольного клубу “Мрія” 16 грудня 2016 р у теплій залі ФОК селища Ківшарівка, вразили не лише дітей-футболістів, а й тренерів команд, які на своєму футбольному шляху бачили їх чимало.

Зівсно, що основний подив і захоплення викликають масштаби турніру. Тільки у першому етапі змагань для команд наймолодших футболістів 2008-2009 років народження приймають участь 24 команди з різних міст Луганської, Донецької, Сумської, Полтавської і Харківської областей.

І навіть в цьому юному віці вже добре розрізняються різні стилі підготовки футболістів. Наприклад, у Маріуполі діти відрізняються технічною роботою з м’ячем, а от харківяни віддають перевагу силовій грі. І вболівальники отримують справжнє задоволення від напружених, безкомпромісних і дуже цікавих матчів.

На церемонії відкриття всі команди порадували своїм патриотизмом. Більшість з них тримали руки на серці і співали державний Гімн України разом з ведучою церемонії Тетяною Піскун.

Учасників турніру привітав віце-президент клубу “Мрія”, депутат міської ради Максим Глушко, один із ділових партнерів клубу Олександр Капленко, заступник міського голови Володимир Письмак і спортивний директор клубу “Мрія” Ігор Сіроштан. А ще із вправними танцювальними композиціями для футболістів виступили учасники творчого колективу “Жар-птиця”, яким керує Ірина Гутнік.

Окремих аплодисментів була удостоєна і єдина дівчинка-футболістка, яка на рівних грає з хлопцями у команді з Лисичанська.

Кожному учаснику турніру було вручено пам’ятні браслети від генерального спонсора, а ще  проведено безліч фотосесій команд під офіційним банером та з талісманом “Мрії”- величезним білим ведмедем.

Щоб відчути настрій який панував на церемонії відкриття варто подивитися ось цей невеличкий відеоролик. А фотографії будуть окремим постом.

 

Be the first to comment on "Відкриття зимового футбольного турніру до дня Святого Миколая. Частина 1"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*