Вирок суду бандитам

наручники

9 грудня 2016 року Куп’янський міськрайонний суд виніс вирок двом чоловікам, на злочинному рахунку яких кілька грабежів, побиття людей та розбій.

Ще у липні 2014 року ці двоє в Ківшарівці напали на неповнолітнього, який ніс з собою сумку з продуктами та мамину жіночу сумку. Один зі злочинців почаав бити хлопця. Той поставив сумки і застосував проти бандита прийоми рукопашного бою. Коли другий з бандитів побачив, що його посіпака не може впоратися з юнаком, він теж став бити його.  Доки хлопець відбивався, підійшли його мама, бабуся і ще один перехожий. Тоді бандити схопили сумки потерпілих і чкурнули тікати, вкравши таким чином майже 2000 грн, два мобільниі телефони, документи й продукти.

Наступного дня ці мерзотники пиячили у селі Подоли з неповнолітнім . В ході пиятики вони посварилися і бандити вдвох по-звірячому стали бити неповнолітнього. Вони розбили об його голову повну півлітрову скляну пляшку і кілька разів вдарили іншою порожньою. А ще били кулаками і встромили йому в гомілку столову вилку. Хлопець зумів обдурити бандитів, сказавши, що має вмитися, а сам перескочив через паркан і втік.

За два місяці ці самі бандити затіяли бійку в кафе на Подолах, де знову по звірячому побили трьох хлопців і потрощіли меблі у кафе.

Відчувши свою безкарність, один з бандитів у червні 2015 року пішов на грабіж з ножем. Він приставив ножи до горла потрепілого і забрав у того гроші 1100 грн. і мобільний телефон. Ось тоді поплчників нарешті затримали.

І осьу ході судового слідства  один з бандитів свою вину визнав повністю і у вчиненому щиросердно розкаявся. Його засудили до 5 років ув’язнення зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком у три роки.

А от іншому бандиту присудили 4 роки тюрми.

Хоча за законом Савченко йому зарахують строк відсидки у слідчому ізоляторі з липня 2015 р. і до вступу приговору у силу, як подвійний. Отже сидіти йому залишиться всього рік.

Be the first to comment on "Вирок суду бандитам"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*