Заступників мера поменшало

СКР

На куп’янський загал все частіше потрапляють відголоски внутрішніх чвар “монолітної” команди партії “Відродження” у керівництві міста.

Те, що серед “відродженців” у міській раді існує кілька угруповань, які діють обособлено, стало видно з перших сесій нової каденції. І головною метою тих угрупувань була постійна боротьба за лідерство серед колег по партії. Махровий популізм тут змагався з підкилимною вознею. Намагання принизити своїх однопартійців у тих чварах одразу стало заважати роботі.

Першим зрозумів куди потрапив Сергій Стокоз. І за півроку своєї роботи заступником міського голови у сфері ЖКГ він кілька разів намагався кинути ту посаду. Але його втримали в обіймі, пересадивши на безвідповідальне кресло заступника по Ківшарівці.

Втім, гризня продовжувалася і підігрівалася таємними візитами всіх угрупувань до свого партійного “патрона” Остапчука. Лідери тих угрупувань явно мріють про визначальні посади в куп’янському “білому домі”. А для цього варто не тільки звільнити для себе місце, а й завалити вірогідного конкурента.

Не витримав постійних скандалів голова фракції Віктор Ляшенко. Він навіть заявив, що складає з себе повноваження очільника фракції. Але щоб зберегти “лице” команди, його вмовили ту заяву відізвати.

Та товстий шар офіційного макіяжу на “дружній” команді вже не може ховати глибокі тріщіни розколу.

І ось чергова новина – два тижні тому свою заяву про звільнення з посади зареєстрував у канцелярії заступник міського голови Олександр Скребець. І як, стало відомо, він не збирається виходити на роботу вже з понеділка 26 грудня.

Отже, днями в керівництві міста відбудуться зміни. Не зважаючи на те, хто ж з непримиримих один до одного “відродженців” тут переміг, викликає осуд те, що протягом останніх п’яти років це вже буде шостий профільний заступник з гуманітарної сфери. А це заважає роботі в закладах культури, спорту, освіти, і медицини тощо.

 

 

1 Comment on "Заступників мера поменшало"

  1. “відродження” -то лише перше слово в назві. Повне: “відродження партії регіонів”.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*