Любовні пристрасті і адміністративна відповідальність

админкомиссия

Якось один з наших дописувачів запитав – А чому ви нічого не пишите про любов, адже про кохання багатьом подобається читати? Всі мріють про красиві відносини, залицяння, романтичні побачення, подарунки коханим, інтим на райських пляжах… А головне, як в казці – жити разом довго й щасливо і навіть померти в один день.

Ну, про таке писати – потрібен окремий талант, або якесь шалене натхнення.

А от про звортній бік кохання в наш час все частіше пишуть поліцейські у протоколах, які направляють на розгляд адмінкомісії міськвиконкому.

Лише останніми тижнями в Куп’янську трапилося кілька постлюбовних халеп.

Всі ці історії об’єднані однією статтею адміністративних правопорушень, в якій розглядається покарання за неправомірний виклик поліції.

У першому випадку мешканка Ківшарівки прийшла додому і побачила, що її значно молодший чоловік вже десь лизнув оковитої. Рештки любовного човна розбилися об алкогольний побут і жінка стала кричати на чоловіка. Щоб коханий пройнявся вихованням належним чином, жінка ще й пригрозила здати його до поліції. Але тому було байдуже. Тоді роззлючена дружина зателефонувала до поліції і пожалілася, що п’яний чоловік скандалить і погрожує їй. Та доки поліція приїхала, жінка вгамувалася і сказала, що все у них гаразд. Та за законом поліцейські склали на жіночку протокола про непрвомірний виклик.

Така ж любовна пригода сталася і у ще одного ківшарівського подружжя. Там теж старша за віком дружина зустріла пьяненького господаря скандалом. Як вона потім написала у поясненні: «Решила его припугнуть». Чоловік злякався, що дружина викликала поліцію і пішов з дому. Коли повернувся, жінка вже писала пояснення з приводу неправомірного виклику правоохоронців. Вона розкаялася у своєму вчинку і теж отримала штраф.

Така ж сімейна сварка на алкогольному тлі сталася і серед поважних за віком мешканців Купянська-Вузлового. І знову жінка викликала поліцейських, сказавши, що п’яний чоловік на неї кричав. І знову милі помирилися ще до приїзду поліції. І тепер теж мають сплатити штраф.

Не всі любовні історіїї мають шасливий кінець. Не склалося сумісне життя у двох ківшарян. Вони кілька днів тому розбіглися, і згодом жіночка прийшла до квартири «колишнього» забирати свої речі. Зчинила там сварку, наговорила капостей, зібрала речі і пішла. Але й цього їй здалося замало і вона, під брехливим приводом, викликала до квартири колишнього коханця поліцейських. Ті розібралися, і за ту жіночу помсту склали на дамочку протокола, а адмінкомісія виписала їй штраф.

Ось такими невеселими бувають надходження до міського бюджету через любовні пристрасті у пересічних громадян.

P.S. Штраф за неправомірний виклик правоохоронців складає від 51 до 119 грн.

Be the first to comment on "Любовні пристрасті і адміністративна відповідальність"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*