Рибальскі змагання на Оскільському водосховищі

головна1

Минулого тижня навіть досвідченні Сеньківські рибалки, приходячи без риби додому, розпачливо розводили руками: “Не клює! Вже три дні ні чабак, ні плотвина, ні ласкиря не клюють. Ні на мотиля, ні на біляка, ні на сало, ні на що! Потрібно чекати зміни погоди…”

Вім, такі невеселі прогнози не зупинили 19 учасників першості міста з підлідної рибалки на призи міського центру «Спорт для всіх»-«Спартак», які приїхали змагатися саме до яхтклубу у Сеньковому.

 DSC06913

За умовами змагань, рибалили протягом трьох годин. За сигналом головного судді змагань Анатолія Москаленка спортсмени-рибалки жваво почали бурити лунки.

І тільки один хлопець приїхав на водосховище лише подивитися, як ловлять інші. Втім дорослі дядьки дали йому вудки, пробурили кілька лунок і запропонували самому спробувати щось піймати. І він таки піймав! Як виявилося згодом, саме цей початківець в загальному заліку посів 3 місце, наловивши півкіла окунів. Більше того, він ще й піймав найбільшого  у цих змаганнях окуня вагою у 250 грамів! Отже бронзовим призером першості міста став Денис Любий учень шостої школи.

 DSC06952

Інші рибалки того дня теж ловили тільки окунців. Срібний призер Максим Криворучко наловив 600 грамів смугастих червоноперих, а чемпіон, досвідчений Василь Тригуб аж 1кг.200 гр.

 DSC06953

 DSC06956

DSC06933

Після вручення переможцям заслужених призів, на всіх учасників змагань вже чекала смачна рибальська юшка, яку приготувала суддівська бригада.

 DSC06934

  DSC06960

DSC06965

Посьорбали юшки, поспівали пісень, та й поїхали додому, розказуючи рибальські байки. Мабуть Сеньківські простори, що надихали на творчість великого Остапа Вишню, заставили й нинішнє покоління рибалок завзято розповідати «правдиві» історії про те, яку під Сеньковим він «лічно» колись ловив здоровенну рибу. А ще те, що зараз про велику рибу тут годі й мріяти, вицідили все водосховище кляті браконьєри. І про те, як рибалки Куп’янська піднялися на боротьбу з сіткарями всім миром. І висловлювали надію, що на наступних змаганнях і клюватиме краще, і риба буде крупнішою.

Фотографії Анатолія Москаленка

DSC06919

DSC06924

DSC06958

DSC06948

DSC06927

DSC06942

Be the first to comment on "Рибальскі змагання на Оскільському водосховищі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*