Морозні “канікули” в школах

Мороз

Як повідомила начальник міського відділу освіти Світлана Пасічник, в зв’язку з низькою температурою в місті призупинено навчання в школах. Втім ті учні, які сьогодні пішли до школи – продовжують заняття.

Надалі батькам і дітям варто керуватися розпорядженням міського голови від 05.01.2017 № 7 “Про тимчасове призупинення навчальних занять у навчальних закладах м. Куп’янськ” і відповідного наказу відділу освіти Куп’янської міської ради від 30.01.2017 № 53:

При зниженні температури повітря до -20  °C  призупиняються навчальні заняття для учнів 1-4-х класів, при температурі – 24  °C -для учнів 5-11-х класів.

Сам наказ по відділу освіти з подробицями можна прочитати тут http://osvita.kupyansk-rada.gov.ua/files/docs/2017/3520_Nakaz_N_53_vid_30_01_2017_Pro_timchasove_prizupine.pdf

А я кожного січня, в пік морозів, завжди згадую своє дитинство, коли в кожному домі обов’язково була дротяна радіоточка і всі учні, з надією, зранку припадали до неї, щоб почути об’яву Куп’янського диктора Валентини Кльови про те, що через мороз до школи сьогодні можна не йти.

Це, мабуть, була сама очікувана передача місцевого радіо.

Оскільки компьютерів тоді не було, то виспавшись, ми з друзями брали клюшки і бігли на лід річки Куп’янки грати в хокей, не зважаючи на тріскучий мороз.

Тоді серед куп’янчан-школярів ходила така фраза: “Сьогодні Кльова дозволила до школи не ходити.” Не “ГОРОНО”, не міськвиконком, ні міськком партії, а саме Валентина Пилипівна Кльова.

На цій фотографії вона сидить у першому ряду крайня праворуч.

Вісник 3

Be the first to comment on "Морозні “канікули” в школах"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*