Спам-сміття у центрі міста

DSC06034

На недавньому засіданні міської адміністративної комісії розглядався унікальний у своєму роді протокол.

Його склали поліцейскі на куп’янчанина, що клеїв об’яву у  недозволеному місці.

Втім радість з приводу того, що нарешті у нас почали боротися з цим брудом, була мінливою, адже цей протокол на нашого земляка написали поліцейські з міста Первомайська Миколаївської області.

Саме там він відзначився, коли просто «по-куп’янськи» ляпав папірець з об’явою де заманеться.

За законом справу порушника розглядають за місцем його реєстрації. Завдяки цьому ми і взнали, що є такі міста, де за це неподобство карають. А у нас після того, як Демченко скоротив посаду працівника, що конкретно слідкував за тими ляпальщиками, місто просто потопає в числених рекламних папірцях.

На нашого земляка, що осоромився на Миколаївщині, адмінкомісія наклала мінімальний у цій ситуації штраф у 340 гривень.

Коли перерахувати кількість незаконних об’яв, які видно на фотографії лише цього кута будівлі в центрі міста, то можна скласти протоколів, що навіть по мінімуму принесуть до бюджету 13 тис. 260 грн.

Зважаючи на рівень заробітної плати, яку потрібно було б платити тому скороченому спеціалісту, тільки цих грошей вистачило б місяця на три. Але де той спеціаліст, і де ті можновладці, які мають слідкувати за порядком в Куп’янську?

DSC06035

А це рекламне сміття впродовж всього якихось 50 метрів

DSC06038

DSC06036

DSC06039

DSC06040

Про зміст об’яв не варто було й говорити. Все та ж реклама американського мюзиклу та фільму “Волосы”, а ще продам, обміняю, пропоную… Як би не вкрай знахабнілі перевізники-москалі. Вони навіть вже капітальну рекламу вішають.

DSC06041

Be the first to comment on "Спам-сміття у центрі міста"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*