Озимі коноплі

коноплі 2

В Ківшарівці на початку лютого працівниками третього міжрайонного відділу управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчим Куп’янського відділу поліції викрито цілу домашню теплицю в  двокімнатній квартирі, де вирощувалися коноплі.

Звісно що вирощувалися не для виготовлення прядива, бо на прядиво коноплі замочуються у воді, тіпаються, і потім з них роблять нитки, тчуть полотно або звивають мотузки. А тут навпаки, господар весь урожай подрібнював, сушив і зберігав готовий і розфасований наркотик «канабіс» вдома та на дачі.

І насушив такого добра для власного, як він стверджує, курева майже 12 кг. Тепличку було обладнано лампами й вентилятором, температура в ній ретельно вимірювалася. Крім того, 43 річний господар мав добірку електронної та печатної літератури з проблем вирощування конопель.

Інформація щодо фактів збуту цим громадянином канабісу перевіряється працівниками поліції. Його затримано і відправлено до ізолятора тимчасового тримання.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 309 ( Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу. Санкцією даної статті передбачено покарання позбавленням волі на строк від 5-ти до 8-ми років.
Чоловіка затримано згідно і він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання Куп’янського відділу поліції.

Тут є відео, яке зробили поліцейські. Хоча мені з цього проводу більше подобається відео про коноплі від чудового гурту «От vinta». Розпочніть краще з нього, спробуйте повторювати рухи головою, вивчіть слова, самі підспівуйте музикам, а вже потім – дивіться офіціоз.

1 Comment on "Озимі коноплі"

  1. Местный селекционер. Обнаглевший. Для своих нужд, продаются или самодельные, спецшкафы – гроубоксы. Там внутри и освещение и вытяжка и утеплён со всех сторон. Ставится на балконе – и вуаля. Ещё используют пустые системные блоки от ПК – там нужна особая подрезка куста и правильное формирование стеблей и качественные семена. Ну, это так, для справки. Лучше этим не баловаться! :)

Leave a comment

Your email address will not be published.

*