Клятва найменших і навчання найстарших членів клубу “Мрія”

головна

Юних футболістів  “Мрії” урочисто посвячено у члени клубу

Кожного року футбольний клуб «Мрія» щоосені поповнюється новачками.

Найменшими вихованцями 2009 року народження нині опікуються тренери Олександр Ульяновський і Сергій Загоруйко. Перші півроку були для цих хлопчиків своєрідним випробувальним терміном, вони звикали до режиму тренувань, до взаємин в колективі, отримали перші навички роботи з м’ячем.

DSC06904

І ось 25 лютого в спортивній залі фізкультурно-оздоровчого комплексу селища Ківшарівка пройшла урочиста церемонія посвяти дітей у юні футболісти клубу «Мрія».

Дійство розпочалася з Гімну України, яку хлопці виконували разом з ведучою Тетяною Піскун.

DSC06900

DSC06902

Потім перед ними виступив спортивний директор клубу Ігор Сіроштан. Він привітав дітей від імені керівництва клубу і його президента, голови правління компанії UFC Олега Лущика та познайомив з історією клубу, розказали про традиції і філософію, яку сповідують у «Мрії».

DSC06903

Вже традиційно юних футболістів привітали запальним українським танцем учасники колективу народного танцю «Шалунішки» Даша Погребна і Тимофій Рашевський, а потім відбувся і дебют найменших «Шалунішек», які вперше виступали перед глядачами з танцем за мотивами популярного мультфільму «Тролі».

DSC06908

DSC06914

DSC06917

Головною подією посвяти стала клятва найменших футболістів «Мрії», яку приймають і хлопчики, і їхні батьки. А потім кожному хлопчику вручили подарунки від компанії UFC.

DSC06924

DSC06927

Тренерів “Мрії” навчали колеги з Голландії

24 лютого в Харкові на стадіоні «Металіст» відбувся семінар для провідних футбольних тренерів дитячо-юнацьких команд Харківської області. Від Куп’янська у семінарі приймали участь всі тренери футбольного клубу “Мрія”. Навчання проводив голландський фахівець Марк Гус Вельд, розробник методики викладання футболу Total Soccer Methad.

DSCN9455

У рамках семінару розглядалася тема “Про створення сприятливих умов для проведення занять з футболу” і було проведено практичні заняття на футбольному майданчику дитячої футбольної академії “Металіст”.

Голова Комітету дитячо-юнацького футболу обласної федерації відомий футболіст і фахівець Сергій Кандауров підкреслив, що такі семінари із різною тематикою на базі ХОФФ будуть проводитися постійно.

 

 

Be the first to comment on "Клятва найменших і навчання найстарших членів клубу “Мрія”"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*