UNICEF навчає куп’янчан

головна

Сьогодні велика зала ресторану «Оскіл» перетворилася на навчальну аудиторію. Тут київські тренери-викладачі з фонду ЮНІСЕФ проводять дводенний семінар для вихователів дитячих садків.

Як повідомила нам методист міського відділу освіти Галина Гаркуша, Куп’янськ вже вдруге приймає участь в проекті ЮНІСЕФ. Перший проект називався «Вчимося жити разом», в якому минулого року наших вихователів навчали технологіям виховання толерантного ставлення до нових діток, особливо до дітей з сімей вимушених переселенців.

А нинішній дводенний семінар проходить за темою «Садочок – простір дружний до дитини» і особливу увагу тут приділено проблемам  інклюзивної освіти, тобто адаптацією діток з особливими освітніми потребами.

На семінарі навчаються вихователі з міських ДНЗ «Орлятко» «Іскорка»  та «Теремок», з Глушківського і Курилівського дитсадків, а ще Шевченківського і Дворічанського районів.

Дитячий фонд Організації Об’єднаних Націй ЮНІСЕФ створено у 1946 році. Він є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

До вирішення дитячих проблем ЮНІСЕФ залучає найширше коло тих, хто може і повинен подбати про майбутнє нових поколінь, активно співпрацюючи з урядами і науковими установами, бізнесом і громадськими організаціями, лікарнями і навчальними закладами, інформуючи про проблеми дітей, пропонуючи перевірені й ефективні рішення, стимулюючи законодавчі зміни.

Діяльність ЮНІСЕФ фінансується за рахунок добровільних внесків фізичних осіб, підприємств, фондів та урядів. В Україні Представництво ЮНІСЕФ було відкрито у 1997 році після підписання державою Основної угоди про співробітництво між Урядом України та ЮНІСЕФ.

DSC07486DSC07494

DSC07517DSC07521

DSC07522DSC07523

DSC07509

DSC07510DSC07511

DSC07513DSC07514

DSC07516DSC07515

Be the first to comment on "UNICEF навчає куп’янчан"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*