Випускники «Мрії» продовжують збирати високі нагороди

лебедь 2

Кубок України з футзалу вдруге поспіль завоював харківський «Локомотив», який переміг у вирішальному матчі київську команду «ХІТ» з рахунком 5:2. І дуже приємно, що володарями національного кубку стали двоє куп’янчан Ярослав Лебідь і Сергій Малишко. Більше того, Ярослав  у фіналі відзначився забитим голом!

Хлопці тренувалися в «Мрії» спочатку у Дмитра Хомуткова, а потім у Ігоря Сіроштана. Після закінчення школи Лебедя запросили до молодіжки полтавської «Ворскли», але там щось не склалося і Ярослав вступив на економічний факультет університету ім. Каразіна, де вже рік навчався і Сергій Малишко.

Одного разу хлопцям, за рекомендацією Ігоря Сіроштана, зателефонував відомий футболіст і тренер, теж куп’янчанин Віталій Чернишов. Він запропонував їм спробувати свої сили у футзалі, адже свого часу саме на паркеті їх команда «Мрія» наробила галасу, вигравши багато турнірів в області, в Україні і навіть в Німеччині. Хлопці погодились і стали грати під орудою Чернишова в команді 1 ліги «Моноліт».

Згодом їх помітили і запросили до лідера українського футзалу харківського «Локомотиву». І хоча хлопці перший сезон майже не грали в основі, вони були у складі «Локомотиву», який виграв і чемпіонство, і суперкубок. Склад команди був дуже сильним і тренери запропонували нашим молодим землякам пройти школу екстраліги, граючі в оренді за команду «Приват» з Кривого Рогу.
Там Лебідь і Малишко грали постійно і швидко стали лідерами команди.

Минулого сезону «Локомотив» повернув хлопців до Харкова, де вони стали гравцями основи.

Нажаль перед вирішальними іграми сезону двічі травмувався Сергій, якому в одній грі зламали носа, а потім були проблеми з голеностопом.
Втім, як розказав мені Сергій, він вже цілком відновився і днями буде приймати участь в півфінальних іграх чемпіонату екстраліги з херсонським «Продексімом».

Окремо слід сказати, що Сергій Малишко і Ярослав Лебедь грали за молодіжну збірну України. Втім Сергій, який зіграв за цю збірну 6 ігор, наразі за віком вже не може там виступати, а у Ярослава є ще рік, щоб одягати форму молодіжної збірної нашої країни.

Обидва футболісти дуже тепло розказують про свої родини. Сергій Малишко колись сам прийшов до «Мрії», але його у всьому підтримували мама Ольга Миколаївна, батько Микола Олександрович, а також старший брат Олександр.
А Ярослава в «Мрію» привів тато Ігор Федорович, який дуже хотів, щоб син був футболістом. А згодом і мама Римма Валерієвна стала всіляко підтримувати сина.

Я закінчив своє телефонне інтерв’ю з Ярославом саме питанням про батьків. Але за хвилину він сам мені знову зателефонував і попросив обов’язково написати, що коли тато і мама були на роботі за кордоном, його вихованням займалася бабуся Людмила Миколаївна Купових. Вона дуже багато зробила для футбольного майбутнього онука – ходила на тренування та ігри «Мрії», займалась його здоров’ям, допомагала з навчанням в школі. «Без неї я б не став футболістом».
З задоволенням виконую прохання хлопців і висловлюю подяку їх родинам за те, що в дитинстві не пройшли мимо їх захоплення і виростили гідних синів та чудових спортсменів.

А це куп’янчани володарі Кубку України з тренерами “Мрії”.

Лебедь1

Be the first to comment on "Випускники «Мрії» продовжують збирати високі нагороди"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*