“Мрія” двома складами перемогла у першості України

мрія

У середу 26 квітня пройшов черговий тур першості України, в якому Куп’янська “Мрія” приймала команди ДЮСШ №9 з Харкова.

Першими на поле вийшли футболісти U-17. Вихованці тренерів Олега Лаути і Ігоря Сіроштана за перший тайм так і не змогли розхитити оборону харків’ян, не зважаючи на перевагу у володінні м’яча. Після перерви, під час якої наші тренери змогли налаштувати хлопців, все стало на свої місця і врешті Тимур Азізов відкрив рахунок. А згодом відзначився і новачок команди, який перейшов до “Мрії” з ДЮСШ міста Попасна, Данило Мозговий. Ще по голу забили  Тимур Коваленко і Максим Українець.  4:0 – впевнена перемога старшої “Мрії”.  Капітан цієї команди Тимур Коваленко забив вже 12 голів в 14 матчах і знаходиться серед лідерів гонки бомбардирів.

Гра молодших складів обох клубів U-15 почалась по сценарію старших футболістів. “Мрія” атакувала, мала тотальну перевагу, але м’яч ніяк не залітав у ворота. Врешті, наприкінці першого тайму Микита Домашенко таки відкрив рахунок. У другому таймі все стало на свої місця. По два голи у ворота команди з ДЮСШ№9 забили Артем Кучков і Антон Шевалдін, і ще один раз відзначився і Володимир  Дегтярьов.   Вихованці Максима Коленди впевнено перемогли з рахунком 6:0.

У наступному турі, який пройде у неділю 30 квітня, “Мрія” буде грати в Харкові з місцевим “Геліосом”.

Be the first to comment on "“Мрія” двома складами перемогла у першості України"