Запам’ятайте це ім’я – Діана Пономарьова

головна

Анатолій Кухарський продовжує запалювати зірочки, саме таке враження у багатьох склалося нещодавно на концерті його випускника баяніста Костянтина Кукушкіна. І це враження було не тільки від виступу Костянтина, а й від чудового номеру, з яким на тому концерті виступила 14-річна учениця дитячої музичної школи №1 Діана Пономарьова. Дівчина настільки бездоганно зіграла і так артистично це зробила, що викликала захоплення всіх глядачів.

І ось за місяць потому, ця учениця Анатолія Григоровича зважилася на власний сольний концерт. І хоча її концерт проходив у маленькій залі музичної школи, він був майже професійним!

Вів концерт сам Анатолій Кухарський, у притаманній йому добрій і трішки іроничній манері. Він розповів, що Діана займається в музичній школі вже 8 років. Спочатку вона три роки вчилася грати на піаніно. Але дівчинці хотілося чогось іншого. Кухарський спочатку запропонував їй спробувати грати на баяні. Але скоро стало очевидним, що Діані варто перейти до акордеону, адже три роки гри на піаніно були доброю підмогою саме для цього інструменту. Втім і піаніно дівчина не полишає.

Як сказала сама Діана, в сімї колись був дуже хороший баяніст її прадідусь. Мабуть це його гени дали таку тягу до музики правнучці. Гени – генами, але до таланту ще потрібна сумлінна кропітка праця. А ось тут і Діана, і всі працівники музичної школи відзначають величезну заслугу її бабусі Поліни Олексійовни. Вона кілька років поспіль, майже щодня і за любої погоди водила Діану до музичної школи із селища колишнього цукрозаводу. Водила пішком через мости, адже частий проїзд автобусом був дуже дорогим задоволенням для родини.

Зараз Діана закінчує лише 5 рік навчання гри на акордеоні, але вона вже виконує твори, які є обовязковими за програмою… 3 курсу музичного училища! Саме до Харківського музичного училища вона й буде вступати за рік, а далі мріє про консерваторію.

І ще Діана підтверджує закон, що талановита людина талановита у всьому. Вона дуже добре вчиться в школі і є центрфорвардом дівочої шкільної команди з футболу !  Футбол вона полюбили з самого малечку і має досить високу техніку володіння м’ячем, тут її взірцем є Ліонель Мессі.

У НВК №2, де у 8 класі навчається Діана Пономарьова, вже стало традиційним, що майже всі школярі приймають участь і в культурних, і в спортивних заходах, та й у предметних олімпіадах не пасуть задніх.

Талант юної акордеоністки є беззаперечним і ми сподіваємося ще не раз почути її виступи і в рідному місті, і на різних великих сценах.

Пропоную послухати три твори у виконанні Діани

DSC08899DSC08900

DSC08904DSC08908

DSC08912

Be the first to comment on "Запам’ятайте це ім’я – Діана Пономарьова"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*