Нагорода захиснику України

головна

28 квітня на плацу Куп’янського військового комісаріату відбулася печальна церемонія вручення Ордена “За мужність” ІІІ ступеню рідним загиблого захисника України, молодшого сержанта, старшини 5 роти 2 мехбату 92 окремої механізованої бригади Сергя Олександровича Аліфіренко.

Він народився 30.06.1992 року в с. Моначинівка. У 2010 році закінчив ПТУ №34 за спеціальністю повар-кондитер. Потім він служив в армії в сороковій бригаді тактичної авіації і саме там вирішив стати льотчиком. Після армії Сергій закінчив військовий коледж при Харківському університеті повітряних сил ім. Кожедуба і вступив до самого університету. Але відклавши навчання спочатку він пішов захищати Батьківщину від окупантів та терористів.

Він був вічливою і вихованою людиною, стриманим і врівноваженим бійцем та командиром, з повагою відносився до своїх підлеглих, серед яких було багато старших за віком бійців.

Сергій мріяв стати військовим льотчиком. Так би й сталося, якби не клята війна.

Загинув Сергій Аліфіренко 26 жовтня 2016 року близько 21-00 неподалік міста Мар’їнка, Донецької області від осколкового враження при обстрілі наших позицій з АГС. Помер дорогою до лікарні.

Після загибелі сина тяжко захворіла мама Сергія, яка зараз знаходиться на лікуванні в військовому шпиталі.

Орден було вручено батькові героя Олександру Федоровичу.  Потім всі присутні поклали квіти до стели “Воїни світла”, де тепер є фотографія і Сергія Олександровича Аліфіренка.

DSC08920

DSC08922DSC08926DSC08925DSC08932DSC08931

 

 

Be the first to comment on "Нагорода захиснику України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*