“Мрія” зіграла в Харкові з “Геліосом”

Коваленко

Сьогодні куп’янська “Мрія” грала матчі 18 туру чемпіонату України в Харкові з однолітками з місцевого “Геліоса”.

“Мрія U-17″ зіграли внічию 1:1 з “сонячними”, як називають цей клуб в Україні. У нас знову гол забив капітан команди  Тимур Коваленко. “Мрія” весь час мала позиційну перевагу і на останній хвилині гри мала можливість забити переможний гол, втім оборона господарів утримала нічийний результат.

“Мрія U-15″ теж мала постійну перевагу і невдовзі захисники “Геліоса” збили нашого нападника Артема Кучкова у власному штрафному майданчику.  Пенальті пробив сам Артем, але воротар “сонячних” відбив м’яча. Слід зазначити, що Артем не знітився і продовжував вести за собою команду вперед. Невдовзі зі штрафного удару Микита Домашенко відкрив рахунок. А після перерви Михайло Бєсєдін був першим на добиванні після подачі кутового удару і встановив остаточний рахунок гри 2:0 на користь “Мрії”.

У наступному турі 7 травня “Мрія” буде вдома приймати футболістів з харківського клубу “ХТЗ”. Старші команди розпочнуть гру о 12-00, а молодші о 14-00.

Be the first to comment on "“Мрія” зіграла в Харкові з “Геліосом”"