Водоканал піднімає тарифи

Відро про тарифи - копия

Одразу після вихідних міська влада знову “порадувала” куп’янчан своєю бесхребетністю: на своєму сайті вони опублікували зухвале попередження від Анатолія Шишова.

Нинішній “хазяїн” водоканалу доводить до відома куп’янчан  інформацію про намір здійснити підняття діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання на 24,69% та водовідведення на 16%.

Зверніть увагу, керівник КОМУНАЛЬНОГО підприємства, який живе за гроші громади, не просить, а просто доводить до відома своїх господарів, що він їм всім піднімає тарифи на воду та каналізацію.

Тепер, якщо цей трюк у Шишова вийде, то:

– плановий тариф за 1 кубометр води складатиме 11,42 грн. без ПДВ

– ціна  одного кубометра води  сягне 13,7 грн. з ПДВ

– плановий тариф на 1 м³ водовідведення підніметься до 12,67 грн. без ПДВ

– ціна одного м³ водовідведення буде аж 15,20 грн. з ПДВ

У останньму реченні свого “послання народу”  Анатолій Шишов  повідомляє, що його контора буде приймати зауваження і пропозиції з цього питання у письмовій формі протягом 15 діб з дня публікації.

Саме час нагадати, що переважна більшість міської ради і мер йшли на вибори під знаменами партії “Відродження” та крикливими гаслами із брехливими, як виявилось, обіцянками.

Ось фото з брошурки, якою ця партія щедро засіяла поштові скриньки куп’янчан. Це лише одна обіцянка-цяцянка, про яку “відродженці” одразу забули після виборів.

DSC09988

Доречі сама та брошурка теж зроблена зі злочинними порушеннями законодавства: без обов’язкового повідомлення в ній замовника, типографії і кількості надрукованих примірників.

 

 

 

 

 

5 Comments on "Водоканал піднімає тарифи"

 1. Вольный слушатель | 11/05/2017 at 5:06 pm | Відповіcти

  Янукович тоже много чего обещал перед выборами, а когда на него подали в суд за невыполнение этих обещаний, то он сказал, что это всего навсего РЕКЛАМА.

 2. Макогон Іван Миколайович | 11/05/2017 at 7:16 pm | Відповіcти

  А ми надіялись на Відродження… сподівались…

 3. Скажите, А Вы чесно не понимаете или просто прикидываетесь потому что так надо, почему поднимают тарифы ?
  Если государство и частные компании ( газовые и подающие электричество) несколько раз в год поднимают цены на свои услуги,а в том же водоканале на каждой насосной станции ( и подающей воду, и качающей стоки ) сколько предприятие потребляет электричества ? Как -то надо это балансировать.Но самый важный фактор -это январское повышение минимальной заработной платы( почти в два раза) . Зарплату людям платить надо?
  А товары рыбной компании за четыре месяца этого года тоже подорожали где-то на 8-10 процентов. Но они даже уведомлять никого не должны. Просто подняли цену и все.

 4. товары рыбной компании.., вы еще таранку у бабушек на базаре промониторьте. харьков в апреле 2017-го: 8,74 с ндс водоснабжение, 4,72 с ндс водоотведение. купянск похоже весьма зажиточный городок).

 5. Ну да, товарищ Олег еще сравнит затраты на вонючую воду с канала с Днепра и сколько стоит ее поднять с глубины в Купянске. Или он напишет на сколько за 2 года подняли цену на электричество для предприятий и каков % ее стоимости в тарифе водоканала?

Leave a comment

Your email address will not be published.

*