Дах повинен бути не тільки надійним, а й красивим

IMG_1501

Днями суттєво зміниться зовнішній вигляд всього центру міста. Йдеться про одну з самих відомих будівель Куп’янська – колишньої повітової земської управи, а нині Районного будинку культури.

Куп’янчани звернули увагу на те, що цими вихідними на даху  буділі з’явилися люди, які демонтували шифер.  У всіх одразу зявилося питання: що то коїться.

IMG_1567

Ми не могли пройти мимо такої події і запитали у самої обізнаної людини – голови райдержадміністрації Миколи Ситника.

Він розповів, що йде планова заміна покрівлі даху. Робота фінансується з коштів обласного бюджету. На ці цілі виділено 570 тисяч гривань. Шифер замінять металочерепицею темночервоного кольору.

Добре, що вже не буде того убогого сіренького плямистого шиферу, а будинок культури стане справжньою окрасою міста.

Як повідомив нам Микола Миколайович, паралельно з цією роботою, обласний бюджет оплатив 550 тисяч гривень на ремонт даху школи в селі Лісна Стінка.  Роботи йдуть ударними темпами, щоб встигнути до осінньої негоди.

А ще, зараз, теж за обласні кошти, ремонтують аварійні дільниці доріг в селах Кіндрашівка і Петропавлівка, і на це піде 970 тисяч гривень.

От коли керівник району в змозі встановити нормальні стосунки з керівництвом області, то вирішується багато нагальних питань.

А мешканцям міста залишається тільки по доброму заздрити району. І сподіватися на прийдешні вибори, щоб обрати нового очільника, патріота міста, який буде прислухатися до потреб громади і прцюватиме не на власні забаганки, а на розквіт рідного Куп’янська.

Be the first to comment on "Дах повинен бути не тільки надійним, а й красивим"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*