Народний депутат-“відродженець” атакує систему ProZorro

прозоро2

Ох і стоїть поперек горла система публічних електронних закупівель ProZorro багатьом дільцям, які наживалися до її застосування у мутній воді розпилу бюджетних коштів. І вони постійно намагаються здихатись цієї прозорості, то розповсюджуючи всіляку брехню про систему, то намагаючись внести в неї якісь доповнення і уточнення, щоб зробити систему “яловою”.

І ось знову завтра, 16 травня, у порядок денний засідання Верховної ради внесено у другому читанні проект Закону №2126а Про основні засади забеспечення кібербезпеки України. Це дуже важливий для країни закон і він беззаперечно дозволить захистити нашу економіку.

Але разом з вірними і потрібними пропозиціями до проекту закону головою партіїї “Відродження” нардепом Віктором Бондарем пропонується внести вісім поправок до проекту, які накладуть лапу саме на систему ProZorro під загальним соусом забезпечення кібербезпеки.

Ці поправки створять суттєві корупційні ризики в діяльності системи електронних закупівель ProZorro. Вони значно збільшать витрати учасників торгів і знизять конкуренцію у публічних закупівлях. Створять ще один адміністративний бар’єр, і звісно –  нове джерело помилок та зловживань.

Отже завтра буде чергова спроба “намутити”.

Пропонуємо читачам на нашому сайті відповісти на таке питання:

Як буде депутат Віктор Остапчук голосувати за зміни від свого партійного начальника у законопроекті №2126а?

Варіанти відповіді:

– проголосує “За”;

– проголосує “Проти”;

– утримається;

– не піде на засідання.

 

За матеріалами сайту http://ti-ukraine.org/news/transparency-international-ukraina-zaklykaie-zupynyty-cherhovi-sproby-narodnykh-deputativ-vbyty-odnu-z-naiuspishnishykh-reform-prozorro/

Be the first to comment on "Народний депутат-“відродженець” атакує систему ProZorro"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*