Поліція знайшла хлопчика

пацан

З повідомленням поліції Харківщини,  правоохоронці Куп’янського відділу поліції оперативно розшукали зниклого 10-річного хлопчика та повернули його батькам.

Вчора о 20:20 до чергової частини надійшло повідомлення від 29-річної мешканки Куп’янську. Жінка повідомила, що зник її 10-річний син.

Мати пояснила працівникам поліції, що дитина пішла з дому на вулицю опівдні, але ввечері зв’язок з ним обірвався. Також жінка повідомила, що її син не вперше втікає із дому, але раніше вони до поліції не зверталися, так як знаходили його самотужки.

Оперативники відділу відразу почали пошукові заходи. Впродовж декількох годин поліцейські знайшли втікача біля одного з магазинів селища Куп’янськ-Вузловий та повернули батькам. Виявилось, що він вирішив погуляти по нічному місту.

Працівники Куп`янського відділу поліції провели профілактичну бесіду з родиною малолітнього, щоб у майбутньому не допустити виникнення подібної ситуації.

За фактом події складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Be the first to comment on "Поліція знайшла хлопчика"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*