Новини футболу

DSC08023

Юнацький футбол

Дитячо-юнацька футбольна ліга визначила, що в парних зустрічах чемпіонату України спочатку зустрічаються старші команди U-17. Так було вирішено для того, щоб молодші футболісти гостей U-15 мали якийсь час на відпочинок після дороги.

Сьогодні, 21 травня, саме дорога вплинула на результат гри Куп’янської “Мрії”. Навіть для наших старших хлопців 390 кілометрів по поганим дорогам до міста Горішні Плавні в Полтавській області стали виснажливими. Головний тренер клубу Ігор Сіроштан саме цим пояснює те, що при великій перевазі над командою “Гірник-Спорт” наші футболісти ніяк не могли реалізувати свої числені моменти. І навіть призначений  у ворота господарів пенальті не забили. Втім, новобранець команди Данило Мозговий зумів забити гол і “Мрія U-17″ перемогла з рахунком 1:0.

А от “Мрія U-15″ встигла за час гри старших футболістів трішки оговтатись від дороги і у першому таймі Влад Москалець двічі заставив горішньоплавненського воротаря діставати м’яча з сітки власних воріт. А після перерви нарешті завершилася  безгольова серія нашого Артема Теслі і він встановив остаточний рахунок гри – 3:0 на користь “Мрії”.

Це був найдовший і останній виїзд “Мрії” у цьому чемпіонаті. У останньму турі 28 травня “Мрія” на ківшарівському стадіоні “Металург” буде приймати сумську команду “Барса-2″.

Дорослий футбол

Обласна федерація футболу піднесла сюрприз куп’янським вболівальникам. Минулої неділі було змінено календар першого кола чемпіонату області серед дорослих команд. В звязку з тим, що на стадіоні Харківського державного університету внутрішніх справ йде ремонт поля, їх гру другого туру з нашим “Металургом” було перенесено з Харкова до Куп’янська. Тому не всі вболівальники змогли потрапити на футбол.

А гра була хорошою. І знову відзначилися випускники куп’янської “Мрії”. На 25 хвилині Олександр Пацук у падінні, ударом через себе забив дуже ефектний гол. А у другому таймі на 55 хвилині Сергій Чурсанов вийшов сам на сам з голкіпером “поліціянтів” і точно перекинув мяч через нього.

Згодом “Металург” мав ще кілька нагод біля чужих воріт, але заробив “пенальті” у свої, коли м’яч потрапив у руку нашому захисникові і на 73 хвилині гості скоротили рахунок. До кінця гри все так і залишилося – “Металург” переміг 2:1.

Наступну гру, у третьому турі чемпіонату області, “Металург” знову гратиме вдома. Цього разу 27 травня до нас приїде команда “ФК Вовчанськ”.

Доречі календар ігор в нашій групі змінився ще з однієї важливої причини – з розіграшу першості області знявся торішній чемпіон команда “Соллі+”.  Як кажуть обізнані люди – у спонсора команди склалися фінансові труднощі.

Згідно навозатвердженому календарю, “Металург” у першому колі зіграє вдома 6 матчів і лише три на виїзді, а у другому колі навпаки, лише три вдома.