Напередодні останнього туру чемпіонату України

ДЮФЛУ

Куп’янські футбольні вболівальники звернулися до нас з питаннями про спортивні принципи, за якими команди 1 ліги ДЮФЛУ переходять до вищої ліги юнацького футболу України.

Ось що нам розповів спортивний директор і головний тренер куп’янської “Мрії” Ігор Сіроштан: ” В Дитячо-юнацькій футбольній лізі України передбачено, що підвищитися в класі можуть футболісти 4 клубів з 8 груп Першої ліги. Для визначення кандидатів на перехід до Вищої ліги ДЮФЛУ ведеться загальний сумарний залік досягнень команд U- 15 і U-17.  І ті 4 клуби, які набирають більше сумарних очок, можуть наступного року грати у вищому класі.”

Але варто зауважити, що коли в першій лізі від одного клубу мають грати лише дві команди, то у вищій лізі змагаються по 4 команди від кожного клубу, це U-14, U- 15, U-16 і U-17. Змагання у вищій лізі подвоюють не лише кількість команд, а й фінансові витрати клубів, адже там кожного туру по дві команди від кожного клубу грають вдома, а по дві на виїзді.

В нашій групі до вищої ліги прагнуть потрапити команди Сумського клубу “Барса”, який фінансово підтримають і місто Суми, і Сумська область, і кілька інших спонсорів. Минулого року вони не змогли обійти в загальному заліку команди Харківського “Арсеналу” і саме харків’яни тоді перейшли у вищу лігу. А цього року сумчани вже добилися своєї мети.

Ось як наразі виглядають турнірні таблиці наших підгруп напередодні останнього туру першості України

Безымянный 2

Безымянный

Як видно з таблиць, “Барса” у загальному заліку вже набрала 115 очок, друге місце – у нашої “Мрії” 94 очки. Це дуже добрий результат для нашої клубу, адже у команді “Мрія U-15″ більшість гравців за віком на рік, а то й два молодщі своїх суперників. Доречі третє місце зайняли команди харківського клубу “Геліос” які разом набрали всього 68 очок.

Доречі нагадуємо, що у останньому турі чемпіонату України у неділю 28 травня “Мрія” буде приймати у себе другі склади цього сумського клубу – “Барса-2″.

Гра старших команд на стадіоні “Металург” розпочнеться о 12-00, а молодші футболісти зустрінуться о 14-00. 

Запрошуємо вболівальників прийти і підтримати наших футболістів.

Be the first to comment on "Напередодні останнього туру чемпіонату України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*