Про відключення газу

газ

Відключення газу в Куп’янську застало зненацька багатьох мешканців. Так сталося з-за поганої роботи з інформування населення.

І займатися цим мають не тільки працівники філії Харківгазу, а й органи місцевої влади.

Але на сайті міської ради ніякого повідомлення про те, що більше доби люди будуть без газу немає. Так званий відділ внутрішньої політики та звязків з громадскістю мав би повідомити всі печатні та електронні ЗМІ про цю важливу для людей подію. Вочевидь це знову прогавили керівники міста, які без вказівки не можуть самостійно щось зробити.

На сайті 104 опубліковано, що Харківгаз 22 травня буде проводити ремонтні роботи на газопроводі високого тиску. Тому в частині Куп’янська і в селах Нечволодівка, Глушківка і Кіндрашівка, тобто у 10 тис. споживачів, приблизно на 1 добу буде призупинено газопостачання.

На ремонтних роботах  та на відновленні газопостачання працюватиме близко сотні спеціалістів. Запуск газу обіцяють здійснити в частині приватного сектору вже 22 травня, а в багатоповерхівках – 23 травня.

Оперативність відновлення газопостачання залежить і від самих користувачів, адже перед пуском газу представники Харківгазу мають обійти всіх мешканців і перевірити газові мережі та прибори, щоб уникнути аварійних ситуацій.

Всі спеціалісти, які будуть ходити по домівках, мають відповідні посвідчення і зобов’язані показувати його господарям.

А ще, за інсайдерською інформацією, Харківгаз використовує ситуацію з поновленням газопостачання для боротьби з боржниками. Тому, якщо маєте борги за газопостачання – йдіть платіть, доки газу немає.

1 Comment on "Про відключення газу"

  1. Макогон Іван Миколайович | 23/05/2017 at 4:45 am | Відповіcти

    Так, з інформацією про цю подію – сдабувато…У нас на колишній вул Леніна в 18-00 хотів вияснити …коли подадуть газ. До діспетчера не дозвонитись… Звонив діспетчеру ЖКП-1 – він нічого не знає..звонив в службу 05… Там підсказали: відкрити на плиті пальник і якщо шипить… значить газ включили… Але ж… нас попереджали, щоб такого не робили… Десь коло 20 години дозвонився до діспетчера… А незабаром… газ відкрили… Так що у нас газу не було тільки день… Так от я знову про інформацію… Колись ,памятаю, була така “акція” – про дошки Об”яв… Попросили мене розповсюдити Об”яви… І я не знайшов , де це можно зробити.Тільки по підказці Івлевої О.Л. знайшов на площі Стадіонній …а все наше місто заклеєне Об”явами,.. де кому заманеться…

Leave a comment

Your email address will not be published.

*