Приємні повідомлення від обласного Департаменту науки і освіти

КРЦПО

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації підбив підсумки двох обласних оглядів-конкурсів, які протягом навчального року проводилися серед професійно-технічних навчальних закладів Харківської області.

Дуже приємно, що у обох конкурсах Гран-прі присуджено Вищому професійному училищу № 27 м. Куп’янська, яким керує депутат міської ради від партії “Солідарність” Валерій Кравцов.

Окремо керівництво департаменту відзначило, що найвищу оцінку журі в огляді-конкурсі технічної та декоративно-прикладної творчості отримав гурток «Електротехнік» яким керує керівник Леунін В.М., а також група ПК-21 керівники Дьоміна Л.О. і Токар І.М.  та учні Максим Колесник , Євген Соколенко, Міна Даніленко, Рустам Кадіров, Євген Соколенко, Владислава Анцибарова .

А в огляді конкурсі художньої самодіяльності журі виставило найвищі оцінки вокальному ансамблю, театральному та танцювальному гурткам ВПУ-27

Нагадаємо, що вже з наступного навчального року на базі ВПУ-27 почне працювати Державний навчальний заклад Куп’янський регіональний центр професійної освіти. До складу нового закладу увійшли колишні Куп’янський професійний ліцей, Куп’янський професійний аграрний ліцей і Дворічанський професійний аграрний ліцей.

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Приємні повідомлення від обласного Департаменту науки і освіти"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*