Новини футболу

головна

Юнацький футбол

На хорошій ноті сьогодні 10 червня завершили свій дитячий період у футболі випускники футбольного клубу “Мрія”, хлопці з команді 2000 року народження, яких тренували Ігор Сіроштан і Олег Лаута. У фінальному турнірі чемпіонату Харківської області, що проходив на чудовому стадіоні села Шарівка Валківського району, першість між собою розігрували чотири кращіх обласних команди U-17.

У півфіналі “Мрія” перемогла господарів, футболістів Валок з рахунком 2:0, а у фіналі рознесла команду з Первомайська 3:0.

Капітана команди “Мрія U-17″  Тимура Коваленко визнано кращим гравцем турніру.

Дорослий футбол

Після двох поспіль програшів в чемпіонаті Харківської області Куп’янський “Металург” просто не мав права на помилку у сьогоднішній грі на своєму полі з ФК “Богодухів”. Куп’янчани  грали у червоно-чорній формі.

DSC01975І “Металург” вийшов на гру дуже налаштованим на перемогу. Чи не вперше команда тренера Олександра Мітьолкіна зіграла за тактичною схемою з двома нападниками. В пару до Володимира Нетьосова з перших хвилин на поле вийшов Денис Циба, який раніше виходив на заміни. І Денис зіграв мабуть кращу свою гру з початку цього сезону.  Наші швидкі форварди просто засмикали захист гостей. А на флангах нападників добре підтримували Олег Карєлов і Сергій Чурсанов. Та й у центрі поля контролювали всю гру Олександр Пацук, Сергій Комісаров і Василь Бурлака. DSC01974

DSC01983DSC01986

DSC01996 DSC01977

У гостей всі атаки розпочинав воротар команди Олег Рогожніков . На вигляд він має дещо велику вагу, але це компенсується ударом просто жахливої сили.

DSC01990

Раз-по-раз з рук або з землі він бив мяча просто у штрафний майданчик “Металургу”, куди неслися гравці групи атаки. Втім наша оборона на чолі з капітаном команди Дмитром Лебедем легко справлялася з цими особливостями тактики богодухівців. І гра нашого воротаря Олександра Палянички у першому таймі була здебільше ось такою.

DSC01984

В матчі було забито 9 голів! З рахунком 7:2 переміг “Металург”, хоча чотири голи забили гравці ФК “Богодухів”. Так сталося, що у першому таймі під тиском наших футболістів, гості двічі поспіль забивали голи у власні ворота. І лише третій гол нашої команди нарешті забив наш футболіст Денис Циба. Вся інтрига матчу зникла ще у першому таймі, коли Олександр Пацук перед перервою зробив рахунок непристойним – 4:0.

По перерві Сергій Комісаров забив п’ятий гол. І тут після однієї з рідких контратак, захисник гостей зумів розмочити рахунок. Втім капітан команди Дмитро Лебедь бездоганним ударом зі штрафного удару відновив розрив 6:1.

Згодом ще раз філігранною технікою відзначився Денис Циба 7:1.

Втім цей рахунок не став остаточним. На останній хвилині гри суддя придумав пенальті у ворота “Металургу” і Олександру Паляничці вдруге прийшлось витягати м’яча з сітки власних воріт. І одразу прозвучав фінальний свисток.

Наступну гру “Металург” проведе знову вдома на стадіоні “Спартак” 17 червня з ФК “Зміїв”, початок гри о 17-00.

Мабуть найкращим гравцем “Металургу” у цій грі був Денис Циба.

Денис завжди має на стадіоні найвідданішу прихильницю, свою бабусю, визначну у минулому куп’янську спортсменку  Дар’ю Миколаївну Цибу і я із задоволенням їх сфотографував.