Місто спить…

головна бал

Багато років в Куп’янську була традиція збирати у Палаці культури ім. В.Кошелєва всіх випускників шкіл на урочистий захід, який називався “Червоні вітрила».

Згодом від того заходу відмовились, адже  кінець навчального року для випускників і вчителів і так дуже насичений подіями час.

Та ось нардеп Віктор Остапчук надумав попіаритися на фоні молоді міста.

Але Палац культури не вміщує роздуті амбіції нардепа Остапчука і він наказав своїм слухняним, хоч і колишнім, підлеглим провести бал на головній площі міста.

За гроші міського бюджету.

Лише оренда сцени, світлового та звукового обладнання обійдеться міському відділу  освіти у 70 тисяч гривень. А ще, за забаганкою відродженців, відділ освіти зобов’язали придбати велику червону доріжку та огорожу навколо неї, гелієві кульки тощо.

Взагалі, так званий «Детальний план організації та проведення заходу», який розробила консультантка – помічниця нардепа Ганна Куликовська було написано у стилі «хочу і повєлєваю».  Тут всім роздаються вказівки:  забезпечити присутність та наявність, визначити відповідальних, підготувати, організувати, придбати!!!

Зокрема, як написала авторка: Забезпечити доставку випускників на репетиції для підготовки випускного балу. Відповідальні за виконання –  Олександр Скребець та директорА загальноосвітніх закладів.

Цікаво, що вказівки тут надаються не лише бюджетної сфері, а й працівникам Укрзалізниці.

Затвердив план чомусь саме Остапчук, а міський голова лише мовчки погодився, хоча, хто такий для грошей з міського бюджету і для всіх “виконавців” отой Остапчук?

Згодом апетит пані Ганни трішки прищемили, але помпезний захід, вже за розпорядженням міського голови, таки відбудеться.

Доречі, питання підвозу дітей на репетиції і з репетицій лишилося не вирішеним. А головне не відомо, чим будуть після заходу добиратися додому випускники, їх батьки та вчителі з Куп’янська-Вузлового і Ківшарівки.

Я поспілкувався з багатьма своїми знайомими випускниками, їх батьками і вчителями. І всі були одностайні – такий цирк  “бал” нікому з них не потрібен. Адже наступного дня в більшості шкіл має пройти справжнє традиційне омріяне випускне свято, яке готується вже протягом кількох місяців. І саме там директори шкіл та гімназій мають традиційно вручити випускникам атестати, а найкращим ще й заслужені медалі.

Цього ж дня в палаці культури ім.. Кошелєва пройде справжній, давно запланований бал, в якому будуть приймати участь і багато випускників шкіл – це звітний концерт народного ансамблю естрадного та бального танцю «Спектр». Тому і діти, і батьки, і глядачі стоять перед вибором – куди врешті піти.

А на остапчуковому балу лише розумні і красиві Куп’янські випускники та геніальне виконання Квіткою Цісик вальсу «Місто спить…» будуть справжньою окрасою цього вечора.

 

 

Be the first to comment on "Місто спить…"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*