Сміття дорожчає

сміття

Виконком міської ради 18 травня прийняв рішення, яким в 10 разів підняв ціни на сміття, що зберігають на сміттєзвалищі в селі Осиновому .

Якщо з 2009 року розміщення одного кубометру сміття обходилось у 4 грн. 25 копійок, то  з 1 серпня 2017 року цей тариф  становитиме вже 42 грн.79 коп.

Таке подорожчання одразу потягло за собою і подорожчання більше ніж удвічі тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які нам всім надає компанія “Коменерго-Куп’янськ”.

Тепер 20 червня на чергокому засіданні виконкому буде затверджено такі тарифи:

– за 1 м3:  для населення — 84,06 грн.;

для бюджетних установ — 84,06 грн.

іншим споживачам — 98,45 грн.

– на 1 людину в місяць:

в багатоповерховому житловому фонді — 10,20 грн.;

в приватному секторі — 11,69 грн.

Цікаво, що в проекті рішення виконкому соромливо пишеться не про підняття тарифів, а про їх коригування. Кому потрібно таке лукавство?

Зрозуміло, що з моменту останнього підвищення цін на вивіз сміття багато чого змінилося у складових ціноутворення.

А тут ще й  Стоянов і Остапчук дружина Стоянова з дружиною Остапчука, щось не поділили на підприємстві з сортування сміття, яке розташоване на Заоскіллі і воно зупинилося.

А саме туди останнім часом звозилось все міське сміття і сортувалося по різновидам. Те, що становить цінність – залишали, а непотріб вивозили на те саме звалище в Осиновому.  Тепер “Коменерго-Куп’янськ” все самотужки возить на звалище, а це додало витрат на паливно-мастильні матеріали.

 

Be the first to comment on "Сміття дорожчає"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*