Суші і роли куп’янського магазину «Don Mare»

головна

В публікаціях ХІХ століття про Куп’янськ писали, що вже дорогою до нашого міста було чутно чудовий аромат копченої риби, яку на ярмарках продавали місцеві рибалки. В річках Оскіл і Куп’янка була тоді сила силена риби. Ловили її теж чимало. І не лише на ярмарках, а й на щоденних базарах завжди можна було купити свіжої, копченої, солоної і сушеної риби.

Ця традиція збереглась і до наших днів, з однією відмінністю – в Куп’янську крім річкової можна купити рибу з усіх світових океанів, адже саме тут працює компанія UFC і її підрозділ – магазин «Don Mare»

DSC02091Тут скуповуються багато куп’янчан і гостей нашого міста. Крім риби і різних морепродуктів в магазині можна купити справжні суші і роли, які виготовляють просто за окремим прилавком на очах покупців, або на їх замовлення.

Робить їх чарівна майстер-суші Катя Омельченко. Вона працює тут вже давно і знає всі секрети приготування більше ніж 20 різновидів суші і ролів.    

DSC02080

Ось що вона мені розповіла, не зупиняючи процесу виготовлення :

«До нас приходить досить багато, як для такого міста, любителів цих екзотичних страв. Вони роблять замовлення телефоном на визначений час, або чекають і спостерігають, як я роблю суші і роли тут у магазині. Люди часто замовляють їх на різні сімейні урочистості, або просто беруть поласувати.

Особливо багато замовлень на свята. Так на Новий рік люди записувалися за два тижні до свята. А ще напружені дні це субота й неділя, коли до нас приїздять покупці з різних міст і сіл.

У нас можна придбати суші та роли щодня крім понеділка і середи з 8-00 до 20-00.

Всі продукти у нас найсвіжіші.

І ціна, у порівнянні з ресторанами та кафе – досить помірна. Доречі, кухарі місцевих навколишніх ресторанів та кафе купують рибу і інші морепродукти для своїх суші та ролів у нашому магазині.

Сюди часто навідуються люди, які у нашому місті опинилися проїздом. І серед них є знавці, які підтверджують, що якість наших товарів не поступається найвідомішим суші-барам великих міст України і інших країн, а за ціною у нас значно дешевше.

На жаль багато людей стали «жертвами» деяких телевізійних передач, що розповідали про суші, які готують у Японії. Там часто розказують, що японці їдять сиру, не солону рибу. І люди впевнені, що й тут їх годуватимуть сирою рибою. Але це не так!

Зважаючі на наші смаки, ми обов’язково солимо рибу і готуємо суші та роли зі слабосолоної риби. Коли покупці скуштують наш товар, то вони розуміють, яка то смакота.

А ще наші люди, які ще не купували у нас суші, глянуть на прейскурант і проходять мимо, бо думають, що то ціна за один маленький рол. А насправді то ціна за порцію, що буває з 6 або 8 шматочків, що з соусом пакується у одноразовий посуд блістер, до якого ще й  додаються японські палички»

DSC02072

Я запитав у постійних покупців, наших земляків Аліси і Роми, що нині живуть та працюють у Харкові, чи купують вони подібний товар у харківських кафе і чи є різниця у смакових якостях і ціні.

DSC02078Вони одразу сказали, що кожного разу, приїжджаючи до Куп’янська, обовязково беруть роли в «Don Mare». І якість у купянському магазині не гірша, а то й краща ніж в деяких харківських. Та й ціна тут досить демократична і значно менша.

Я зателефонував директору виробництва компанії UFC Яні Бабенко і поцікавився, яку рибу компанія постачає для суші в Купянському магазині. «Ми постачаємо у всі торгівельні мережі України і різних країн світу продукцію лише найвищої якості. Зокрема для наших японських партнерів беруть у нас того самого норвезького лосося, як і в нашому куп’янському магазині. Те ж стосується і тунця, вугря, креветок, червоної ікри тощо»

DSC02047 DSC02050DSC02056 DSC02062DSC02066DSC02069

Be the first to comment on "Суші і роли куп’янського магазину «Don Mare»"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*